Avaleht

Tallinnas toimub BusinessEurope presidentide kogu

30. novembril ja 1. detsembril toimus Tallinnas Euroopa Tööandjate katusorganisatsiooni BusinessEurope presidentide kogu, mis tõi Tallinnasse enam kui 80 tööandjate esindajat 34-st Euroopa riigist.

Delegatsioonile tutvustati Eesti digitaalse arengu lugu ning kohtuti Riigikogu esimehe Eiki Nestoriga. Lisaks toimus asepresidentide kogu. BusinessEurope presidentide kogu auks korraldas Eesti Tööandjate Keskliit Kadrioru kunstimuuseumis õhtusöögi.

Reedel, 1. detsembril toimus hotellis Hilton Tallinn Park Hotel presidentide kogu istung, mille avas president Kersti Kaljulaid.

Presidentide kogul arutatati Euroopa Liidu väliskaubandust ja tulevikku, ühtse digitaalse turu arenguid ja tööstuspoliitikat ning ees seisvaid Brexitiga seotud küsimusi.

Eesti Tööandjate Keskliit on Euroopa tööandjate esindusorganisatsioone koondava BusinessEurop’i liige aastast 2004. Tänavu oma sajandat aastapäeva tähistav Eesti Tööandjate Keskliit on Eesti ettevõtteid ja majandusharuliite koondav katusorganisatsioon (ainus sotsiaalpartnerina tunnustatud ettevõtlusorganisatsioon Eestis), mis esindab otse ja läbi haruliitude üle 1500 ettevõtte, mis on tööandjaks enam kui 145 000 töötajale. Tööandjate missiooniks on aidata kaasa Eesti majanduse kasvule ja inimeste elatustaseme tõusule.


BusinessEurope presidentide kogu 2016. aastal Hollandis

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields