Avaleht

Suveks tööle online mess

17.-18. aprill on sul hea võimalus osaleda üle-eestilisel Suveks tööle online messil, kuhu ootame tööandjaid, kes otsivad suveks töötajaid või kellel on tööpakkumisi, kus on võimalik töötada kooli kõrvalt. Mess on mõeldud 13.-26 aastastele noorte värbamiseks ning toimub ainult onlinekeskkonnas. See tähendab, et kohale pole vaja kuhugi tulla, lihtsalt on tarvis portaali oma suvine tööpakkumine või kooli kõrvalt töötamise võimalus lisada!

Tuletame meelde, et 13.-16. aastase noore tööle võtmisel saate järgneval aastal talle tasutud palgast 30% tagasi (uuri rohkem siit).

See on suurepärane võimalus enda ettevõtet tasuta reklaamida ning olla ka ühiskondlikult kasulik- suurendades noorte tööharjumust ja -kogemuste saamist ning samal ajal saades enda ettevõttele potentsiaalset järelkasvu.

Selleks, et messil osaleda ja endale töötajaid saada, tuleb sul lihtsalt anda oma osalemisest või mitteosalemisest teada hiljemalt 28. veebruariks veebivormi kaudu: Suveks tööle online messi veebivorm! Võite meid oma osalemisese soovist teavitada ka meili või telefoni teel ning me võtame teiega juba ise edasise asjus ühendust.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields