Avaleht

Seminar välismaalaste värbamisest ja välispäritolu töötaja toetamisest

19. ja 23. jaanuaril toimuvad Tallinnas seminarid välismaalaste värbamisest ja välispäritolu töötaja toetamisest. Seminaris keskendutakse välistöötajate onboardimisele ehk täpsemalt sellele, mida peaksite tööandja või kolleegina välismaalt pärit inimese tööle võtmisel silmas pidama, millised on enim esinevad probleemid ning kuidas välisspetsialistidele tööandjana sobilikku tuge pakkuda. Samuti räägitakse sellest, millised olemasolevad riiklikud ja erasektori tugiteenused toetavad teid välismaalaste värbamisel. 

Seminaril on koolitajaks Siiri Sutt (Talent Relocation Management), kellel on enam kui 15 aastat rahvusvahelist kogemust välisspetsialistide nõustamisel ja koolitamisel ning juhtide sihtotsingu ja talendijuhtimise valdkonnas. Lisaks jagab oma kogemust Laura Sildmäe (MoveMyTalent), kes pakub nii tööandjatele kui ka välismaalastele personaalset tuge Eestisse elama asumisega seotud toimingute korraldamisel. Laura räägib sellest, millised võimalikud praktilised küsimused võivad välispäritolu töötaja värbamise järel tekkida. Samuti tutvustavad oma tegevust ja võimalikke toetavaid teenuseid Work in Estonia ja Siseministeeriumi poolt rakendatav Kohanemisprogramm.

Seminarid toimuvad 19. ja 23. jaanuaril kell 10.00-13.00 Tallinnas Nordic Hotel Foorumis. Seminarile on oodatud osalema tööandjaid nii riiklikust, kolmandast kui ka erasektorist. Seminaril osalemiseks palume end eelnevalt registreerida SIIN.

Rohkem infot seminari kohta leiab siit

Seminar on tasuta! 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields