Avaleht

Roche Eesti liitus Tööandjate keskliidu 2% klubiga

Roche Eesti liitus Tööandjate Keskliidu 2% klubiga

Tööandjate keskliidu 2% klubisse kuuluvad ettevõtted, mis investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastas teadus-arendustegevusse. Klubi üks eesmärkidest on populariseerida teadus- ja arendustegevust ettevõtjate hulgas läbi eeskujude, edulugude ja ideede.

„Roche Eesti jaoks on investeeringud teadus-arendustegevusse üks peamisi fookuseid – meie eesmärk on, et patsientideni jõuaksid uued ravimid, diglahendused ja diagnostikumid, et tervishoid areneks ning patsiendid saaksid järjest paremat tervishoiuteenust. Oleme Eestis iga-aastaselt laiendanud arendus- ja teadustegevust, näiteks algatades muuhulgas mitmeid uusi ravimiuuringuid ning päriselu andmetel põhinevaid projekte Eesti tervishoiusüsteemi arendamiseks,“ sõnas Roche Eesti juht Kadri Mägi-Lehtsi

„Eesti on väike riik – selleks, et püsiksime konkurentsvõimelised, on ainuvõimalik tee panustada teadmistesse. Ka erasektori panus uute teadmiste ja tehnoloogiate loomisse on väga oluline, ergutades nii Eesti majandust kui ühiskonnaelu,“ rääkis Eesti Tööandjate Keskliidu innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt.

Eesti Tööandjate Keskliit on võtnud oma südameasjaks anda uus hoog innovatsioonile erasektoris, soovides T&A kogemusega ettevõtteid ka avalikkuses eriliselt esile tõsta ja neid Eesti elu edendamisse aktiivselt kaasata. TKL on seadnud eesmärgi, et ettevõtlussektor investeeriks 2% SKP-st T&A-sse. 2% klubi on kogukond arendusjuhtidest ja ettevõtjatest, kes investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastas teadus-arendustegevusse.

Loe 2% klubist rohkem Tööandjate keskliidu kodulehelt! 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields