Avaleht

Rahvusvaheline tööorganisatsioon IOE avaldas aastaraporti

Rahvusvaheline tööandjate organisatsioon (IOE) avaldas oma aastaraporti, mis hõlmab tegevusi juuni 2019 – mai 2020 (k.a)

Raportis tuuakse välja 2019. aastal toimunud üritused kuni 2020. aasta märtsini ning siis seoses COVID-19 viiruse levikuga toimusid mitmed kohtumised virtuaalselt.

Kohtumiste eesmärk oli tegeleda ja tähelepanu juhtida IOE jaoks prioriteetsetele valdkondadele, mis on tihedalt seotud tänapäeva ettevõtluse jaoks oluliste teemadega nagu rahvusvahelised tööstandardid; tööstussuhted; inimõigused ja vastutustundlik ettevõtlus; rahvusvaheline tööjõuränne; säästva arengu eesmärgid; tuleviku töö; tööhõive ja oskused; tööohutus ja töötervishoid; mitmekesisus (diversity). IOE poolt on loodud valdkonna töörühmad, et analüüsida suundumusi ja aidata koostada tegevuskavu, mida on võimalik kasutada ülemaailmselt. Samal ajal aidates tagada, et neis valdkondades peetavad poliitilised arutelud ja tulemused kajastaksid ettevõtete ja tööandjate huve.

Lisaks koostas IOE COVID-19 kriisi kohta mitmeid dokumente:

Raportis on kirjeldatud ka koostööd Rahvusvahelise Tööorganisatsiooniga ja teiste organisatsioonidega ning tutvustatakse IOE ärivõrgustikku.

Sel aastal tähistab Rahvusvaheline Tööandjate Organisatsioon oma 100. aastapäeva. IOE on suurim ja ainus ülemaailmne ettevõtjate võrgustiku esindaja sotsiaal- ja tööhõivepoliitika aruteludes, mis toimuvad Rahvusvahelise tööorganisatsiooni (ILO), ÜRO, G20 foorumites. Esindades rohkem kui 150 liikmesriiki ülemaailmsetel aruteludes ettevõtjate ja tööandjate jaoks olulistel teemadel.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields