Avaleht

Rahvusvaheline MANUFUTURE konverents toimub seekord Eestis

Aasta 2017 toob meile seoses  Eesti Euroopa Liidu eesistumise aastaga enneolematult suuri ja olulisi sündmusi. Üks nendest on rahvusvaheline MANUFUTURE konverents. 24.-25. oktoobril toimuvale rahvusvahelisele tippkonverentsile on oodata kokku ligi 600 tööstussektori ja akadeemiliste ringkondade juhtfiguuri ning poliitikut üle kogu Euroopa, et koos visandada Euroopa tööstuse tulevikku ning määratleda eelisarendatavad tehnoloogiaarendussuunad 2020-2022.
 
Manufuture konverents toimub üle aasta ning on kogu tootmissektori võtmeüritus Euroopas, kus räägitakse tööstuse ja tootmise strateegilisest tähtsusest majandusele. Tööstuse arengu teemadel on Eestis juba kaks aastat väga edukalt korraldatud Industry 4.0 in Practice konverentsi, mis sel aastal toimub samuti MANUFUTURE konverentsi raames. 
 
MANUFUTURE 2017 “Moving up the Value Chain” konverents keskendub seekord kolmele põhiteemale: 
  1. energia- ja ressursitõhus tootmine; 
  2. tööstuse arengut kiirendavad uued tehnoloogiad;
  3. tootmise digitaliseerimine ja neljas tööstusrevolutsioon.

Tööandjate Keskliidu liikmetele on konverentsil osalemine tasuta. Registreerumisvorm asub siin: http://manufuture2017.eu/#registration Palun kasutage registreerumisvormi täites koodi: 30001

Manufuture ei ole mitte ainult konverents vaid laiem arenguplatvorm, mille esmärk on arendada ja välja töötada soovitused, kuidas reindustrialiseerida Euroopa majandus ja tagada, et Euroopa tööstus oleks globaalsel turul konkurentsivõimeline. 2017 aasta on Eesti jaoks läbimurdeline –  suur samm on, et oleme jõudnud juba EL digitaalsete innovatsioonikeskuste kaardile (Digital Innovation Hubs) projektiga SmartIC Robotics – Digital Innovation Hub (DIH) in Estonia.  Sellepärast on märgilise tähtsusega ka MANUFUTURE 2017 konverentsi toimumine just Eestis. Sündmuse õnnestumise nimel töötavad partneritena üheskoos Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Haridus- ja teadusministeerium, Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond Eestis, Saksa-Balti Kaubanduskoda, Eesti Elektroonikatööstuse Liit, Eesti Masinatööstuse Liit, Telia ja EAS. Konverentsi korraldavad DIMECC, EFFRA, IMECC, Innovate UK, Manufuture EU, Euroopa Komisjon ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit. MANUFUTURE konverentsi Eestis toimumise projekti juhib Tallinna Tehnikaülikool. 
 
Sündmuse raames toimub ka networking ja partnerite expo.
Programmi ja uudistega saate ennast kursis hoida kodulehel: http://manufuture2017.eu/  
Facebookis: https://www.facebook.com/manufuture2017  
Partnerite expotingimuste kohta saab täpsemat infot siit: http://manufuture2017.eu/#partners

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields