Avaleht

Peagi lõpeb parima praktikakoha konkursile kandidaatide esitamine

Teist aastat Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatavale parima praktikakoha konkursile lõpeb peagi kandidaatide esitamine. Parimaid praktikakohti saavad ettevõtted, kutseõppeasutused, rakenduskõrgkoolid ja kõrgkoolid üles seada kuni 10. märtsini. Selleks tuleb täita keskliidu kodulehel olev ankeet.

Parimaks praktikakohaks saab üles seada ettevõtteid ja sihtasutusi, kes 2016. aasta jooksul viisid läbi praktikat või õpipoisiõpet. Praeguseks on esitatud mitmeid eriilmelisi kandidaate kõigis kolmes kategoorias – üles on seatud nii väikeettevõtteid Võrumaalt ja Saaremaalt kui ka suuri tööstusettevõtteid.

Võitjad valib viieliikmeline hindamiskomisjon, kuhu kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar, Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Janar Holm, Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht Ene Olle, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu tööstus- ja haridusvaldkonna juht Pille Meier ja Tallinna Teeninduskooli direktor Meeli Kaldma.

Võitja kuulutatakse välja aprillis.

Parima praktikakoha tunnustuse saanud tööandja saab lisaks auhinnale õiguse kasutada spetsiaalselt välja töötatud märgist oma kodulehel, reklaammaterjalidel, trükistel jm.

Eesti Tööandjate Keskliit valib parimad praktikakohad kolmes kategoorias:

Parima praktikakohana tunnustatakse üht tööandjat, kes paistab silma süsteemse ja järjepideva lähenemisega praktika- ja/või töökohapõhise õppe kohtade pakkumisel ning panustab kvalifitseeritud tööjõu järelkasvu tähelepanuväärsel moel, kasutades praktikasüsteeme ja –mudeleid, millest teistel on võimalik õppida.

Parima regionaalse praktikakohana tunnustatakse üht tööandjat, kelle tegevus praktika- ja/või töökohapõhise õppe kohtade pakkumisel edendab tähelepanuväärsel moel regionaalset koostööd kvalifitseeritud tööjõu järelkasvu koolitamisel.

Parima väikeettevõttest praktikakohana tunnustatakse üht kuni 49 töötajaga tööandjat, kelle tegevus praktika- ja/või töökohapõhise õppe kohtade pakkumisel paistab silma süsteemse ja järjepideva lähenemisega.

Olulised materjalid:
Parima praktikakoha konkursile kandidaadi esitamise avaldus
Parima praktikakoha konkursi statuut
Parima praktikakoha märgised: Parim praktikakoht, Parim regionaalne praktikakoht, Parim väikeettevõttest praktikakoht

Lisainfo konkursil kandideerimise kohta:
Anneli Entson
Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik
Tel 6999 303, e-mail anneli.entson@employers.ee

Konkursi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös SA Innove ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Konkurssi rahastavad Eesti riik, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Tööandjate Keskliit.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields