Avaleht

Pärnumaa Kutsehariduskeskus otsib turismisektorist koostööpartnereid

Pärnumaa Kutsehariduskeskus alustab aprillis õpipoisiõppega abikelneri ja hotelliteenindaja erialal ning otsib ettevõtteid, kes pakuksid õppuritele suvisel turismihooajal praktikat.

Suvise hooaja alguseks on õpilased omandanud esmased teoreetilised teadmised ja saaksid neid rakendada majutus- ja toitlustusettevõtetes. Teenindusvaldkonna tööandjaile oleks see hea võimalus suvisel turismihooajal õpilasi rakendada abikelneri ja hotelliteenindaja ametikohtadel, juhul kui ettevõttes on õpilastele pakkuda toeks praktikajuhendaja.  Õpipoisiõpe võimaldab tööandjal juba tööl olevate töötajate kvalifikatsiooni tõsta ja aitab kaasa uute töötajate värbamisele. Ettevõtted saavad koolitada endale töötajaid, kellel on just sellised oskused nagu ettevõttel vaja.

Kool maksab ettevõttepoolsetele praktikajuhendajatele juhendamistasu. Täpsemalt õpipoisiõppest: www.hm.ee/et/opipoiss

Kutsehariduskeskuse esindaja on valmis tulema ettevõttesse õpipoisiõpet õpet tutvustama: nii õppida soovivatele töötajatele kui ka tööandjatele.

Lisainfo: Mare Raid, töökohapõhise õppe (PRÕM) koordinaator, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, mob: 56 794 400 tel: 445 1959, e-mail mare.raid@hariduskeskus.ee
 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields