Avaleht

Oskuste festival Noor Meister 2018 kutsub ettevõtjaid ja erialaliite kaasa mõtlema

Järgmisel aastal, 3.-4. mail 2018 toimub juba tuttava nimega Noor Meister, mis tuleval aastal toob kutsehariduse parimad praktikad, oskusõppe väljundid olevikus ja tulevikus, kutsekoolid, tööandjad, erialaliidud ja kutsemeistrivõistlused ühe idee ehk oskuste festivali alla. Täpsemalt saab terviknimeks oskuste festival Noor Meister, milles on ühendatud uus lähenemine ja juba tuntud nimi. Just nii me pakume värskemat vaadet meie põhikooli õpilastele, kes on oma esimesi karjäärivalikuid tegemas.

Eesmärk on ehitada oskuste festival koos kutsemeistrivõistlustega üles selliselt, et noorel püsiks silme ees kõik kutsehariduse võimalused ja väljundid ning koju suundudes on tal kaasas teadmine, kust edaspidigi infot otsida. Julgustame noori oma praegustele huvidele ja oskustele enda tulevikku rajama. Sellega seonduvas kutsume ka organisatsioone ja erialaliite oma panust andma, näiteks töötubades, külastajamängudes, demo-esitluses või teie poolt välja pakutud lahendustega.

Ettepanekuid oodatakse hiljemalt 31. jaanuarini 2018 e-posti aadressil liina.reinsaar@innove.ee.

Alates 2006. aastast koordineerib noorte kutsemeistrivõistlusi Eestis SA Innove, valmistades ühtlasi noori ette rahvusvahelisteks kutsemeistrivõistlusteks EuroSkills ja WorldSkills. Kutsemeistrivõistluste korraldamist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ning Haridus- ja Teadusministeerium.


Foto: Noor Meister 2017

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields