Avaleht

Osale visioonifoorumil “Viimane vile”

 

 

Reede, 9. november 2018, 10:00 – 16:00 Balti Jaama Ootepaviljon

Vabaühendused ja ettevõtlusorganisatsioonid koos Eesti Rahvusringhäälingu ja Arengu- seire Keskusega paluvad foorumile ühiskonnaelu eestvedajaid eri aladelt, ettevõtjaid, otsustajaid parlamendist, valitsusest, ametnikkonnast ja omavalitsustest, et valida tuleviku jaoks loodud sõiduplaanist üheskoos välja kuhu, miks, kuidas ja kellega me sõidame.

Oleme selleks päevaks kokku pannud teekaardi, milles sisalduvad Arenguseire Keskuse uuringu “Tuleviku töö 2035” alusel neli põhimõttelist valikut – talendikeskus Tallinn,rändajate maailmaküla, alahõive Eesti ja isearenev Eesti. Selle päeva eesmärk on koos arutada, et mõista ja teadvustada tõsiasjadega arvestavaid võimalusi ning seda, kuidas need Eesti kasuks keerata. Sündmus saab teoks koostöös Riigikantselei ja Rahandus- ministeeriumiga ning arutelude saak jõuab “Eesti 2035” strateegiasse.

Inspiratsiooniks astuvad üles Swedbank Grupi uuringute juht Olof Manner ja Arenguseire Keskuse uuringujuht Johanna Vallistu. Millisest Eestist nad unistavad, räägivad ettevõtja ja kirjanik Armin Kõomägi, tudeng ja esseekonkursi “Eesti loost ja lootusest” võitja Mikael Raihhelgauz ning kevadel Tallinna linna personalidirektori ametisse astunud Vilve Raik.

Foorumit juhivad Julia Bali ja Taavi Eilat Eesti Rahvusringhäälingust.
Alustame hommikukohviga kl 9:30, keskpäeval pakume lõunat ja otsad tõmbame kokkukl 16:00. Sündmus on tasuta.

Palun registreeri end hiljemalt 2. novembriks siin: VIIMANE VILE 2018 või vastates sooviga osaleda info@viimanevile.ee.

Austusega

Arenguseire Keskus
Avatud Eesti Fond
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Eesti Koostöö Kogu
Eesti Rahvusringhääling
Eesti Tööandjate Keskliit Mainor AS
TalTech Teenusmajanduse Koda
Vabaühenduste Liit
Work in Estonia

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields