Avaleht

Osale Unistuste Tööandja 2017 konkursil!

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kutsub osalema Unistuste Tööandja 2017 konkursil. Kandideerima on oodatud nii era-, äri- kui kolmanda sektori ettevõtted ja ankeeti saab täita kuni 30. novembrini 2016 siin aadressil

Unistuste Tööandja tiitel põhineb kolmel erineval vaatel: missugusena näevad juhid oma organisatsiooni kui tööandjat ning missugusena näevad praegused ning potentsiaalsed töötajad sama organisatsiooni. “Unistuste tööandja 2017” valib uuringu andmete põhjal ekspertidest koosnev žürii tunnustades ettevõtteid, kes on oluliselt panustanud selge ja eristuva tööandja brändi loomisesse ning loonud selle kaudu uue kvaliteedi suhetes tänaste ja tulevaste töötajatega.

Tööandja bränd ehk organisatsiooni tööandja maine on strateegiline töövahend tippjuhile, kelle eestvedamisel sünnib eristuv organisatsioonikultuur. Selleks, et saada oma valdkonnas Unistuse Tööandjaks, tuleb tööandjal oma kuvandit teadlikult positsioneerida ja kommunikeerida. Oluline on mitte ainult näida, vaid ka olla parim tööandja oma inimeste jaoks!

Konkursi täpsemate tingimustega saab tutvuda siin

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields