Avaleht

Osale seminaril “China 2019 and beyond: what should you know?”

„EAS kutsub ettevõtteid, ametnikke ja muid huvitatud osapooli osalema 14. märtsil Tallinnas (Radisson Blu Hotel Olümpia) toimuvale Hiina sihtturuseminarile “China 2019 and beyond: what should you know?”.

Hiina majandus liigub kasvutempos ning seejuures on koostöö Eesti ja Hiina vahel viimaste aastate jooksul oluliselt edasi arenenud. Nii Hiina tarbijad kui valitsus on aina enam huvitatud koostööst Eesti ettevõtetega ning seetõttu on Hiina turule sisenemine tänasel päeval lihtsam kui kunagi varem. Samas muutub Hiina turg äärmiselt kiiresti ning seega peavad ka Eesti ettevõtjad olema kursis sealsete arengutega, et olla suutlikud Hiina turu potentsiaalist kasu lõikama ning regulatsioonide vahel orienteeruma.

Just seetõttu ootame Eesti ettevõtjaid ja muid osapooli seminarile “China 2019 and beyond: what should you know?”. Seminar annab ülevaate Hiina majandusest ja poliitikast ning sellest, mis suunas liiguvad trendid. Mida vajavad ja nõuavad Hiina tarbijad? Mida ei ole kindlasti võimalik Hiina müüa? Kuidas mõjutab Hiina poliitika Sinu äri? Mida peaksime ootama alanud 2019. aastalt? Lisaks annab Hiina turul tänasel päeval edukalt tegutsev Eesti ettevõte seminaril ülevaate, kuidas nägi välja nende teekond Hiina turule. Seminaril esinevad spiikritena rahvusvahelise kogemusega Hiinas elav ja töötav China Policy äriarenduse juht Ekaterina Kuroedova, Eesti ettevõtte Solis BioDyne juht, pikaajalise Hiina turu kogemusega ekspert Rafael Jimenez, EASi Aasia infokeskuse juht Kai Kreos ning EASi ekspordinõunik Hiinas Pirgit Laanpuu.

Tule seminarile ja saa uusi teadmisi Hiina turu kohta. Lisaks on seminar suurepäraseks võimaluseks kohtuda Aasia infokeskuse ekspertide ja EASi ekspordinõunikuga Hiinas, kes on Eesti ettevõtetele abiks Hiina turule sisenemisel ja partnerite leidmisel.

Rohkem infot seminari kohta saab manuses olevast dokumendist ning ürituse veebilehelt. Üritus on tasuta – eelregistreerimine on avatud 8. märtsini.“

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields