Avaleht

Online-töömess aitab leida sobivat töötajat üle Euroopa

EURES ja töötukassa korraldavad 18. septembril online-töömessi, mille fookus on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektoril. Osalema on oodatud ka teiste valdkondade ettevõtted, kellel on vajadus ja valmisolek värvata töötajaid ka teistest Euroopa riikidest. Virtuaalse töömessi eesmärk on viia kokku Eesti tööandjad ja Euroopa tööotsijad.

EURES (European Employment Services) on Euroopa Komisjoni loodud töövahenduse võrgustik, mille andmebaasis on praegu üle 180 000 tööotsija CV erinevatest Euroopa riikidest – nende hulgas üle 500 IT spetsialisti, kes on valmis asuma tööle Eestisse. Virtuaalne töömess on EURESega liitunud Euroopa Liidu riikide tööotsijate ja tööandjate kokkuviimise formaat, mille Eesti pilootprojektis osales eelmisel aastal üle 1000 tööotsija üle Euroopa. Mess toimub spetsiaalselt selleks loodud portaalis http://www.europeanjobdays.eu/. See tähendab, et nii tööandjate kui tööotsijate osalemiseks on oluline vaid internetiühenduse ja arvuti olemasolu.

Osalemissoovist teatamiseks ja küsimuste korral võtke palun enne 20. augustit ühendust Töötukassaga Töötukassasse e-posti aadressil kyllike.heide@tootukassa.ee.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields