Avaleht

Noor Meister 2015

6.-7. märtsil toimub Eesti näituste messikeskuses kutsehariduse aasta tippsündmus Noor Meister 2015. Toimuvad kutsemeistrivõistlused, kus osalevad ligi 350 kutseõppurit 25 erialalt, avatud on 10 töötuba ametite proovimiseks ning kutseõppevõimalusi tutvustavad 31 kutsekooli üle Eesti.

Võistlustel selguvad Eesti parimad noored müürsepad, hooldustöötajad, maastikuehitajad, pagarid, tislerid, müüjad, rätsepad ja teised – kokku 25 erialal. Võitjad, kellest mitmetel on võimalus esindada Eestit rahvusvahelistel võistlustel EuroSkills ja Worldskills, kuulutatakse välja sündmuse teise päeva õhtul.

Töötubades on kõigil külastajatel võimalus tutvuda kümne erineva valdkonna ametitega. Näiteks saab kutsekoolide õpilaste juhendamisel proovida metsaveotraktori simulaatoril masina juhtimist, robotite programmeerimist, restaureerimist, auto värvimist ja palju muud.

Ürituse eesmärk on tunnustada parimad kutseõppureid, väärtustada meisterlikkust ning tutvustada Eesti ühiskonnas erinevaid ameteid ja kutseõppevõimalusi. Sel viisil aitab Noor Meister kaasa teadlike karjäärivalikute tegemisele, et Eesti inimeste teadmised ja oskused oleksid vastavuses töömaailma vajadustega.

Üritus on külastajatele tasuta ja eelnevalt registreeruma ei pea. Töötoad ja messihall on avatud mõlemal päeval 10–18, kutsemeistrivõistlused toimuvad 6. märtsil kell 10–18 ja 7. märtsil kell 10–14. Võitjaid autasustatakse 7. märtsil kell 17.

Kohtumiseni Noorel Meistril!

Lisainfo: www.noormeister.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields