Avaleht

New Baltic Hospitality Forum konverents Tallinnas

Eesti Hotellide- ja Restoranide Liit kutsub kõiki huvilisi osa saama unikaalsest konverentsist, mis saab teoks Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL), Haaga-Helia hotellikooli ja BHRSi koostööna – NEW BALTIC HOSPITALITY FORUM Tallinnas 4.-5. aprillil 2019.

Tegemist on esimese Balti ja Soome Lahe regiooni ettevõtetele suunatud külalislahkuse konverentsiga, kuhu ootame kõikide hotellide ja restoranide juhte, omanikke ja töötajaid osa saama rahvusvaheliste ekspertide teadmistest, kogemustest ning parimatest praktikatest.

Poolteist päeva kestev külalislahkuse konverents New Baltic Hospitality Forum hõlmab endas juhtivate ekspertide esinemisi, samuti paneeldiskussioone ning aruteluvõimalusi. Üritus toimub Tallinnas, Rotermanni kvartalis, kus maailmatasemel esinejad jagavad oma kogemusi, mis motiveerivad kõiki külalislahkuse sektoris töötavaid inimesi.

Foorumi eesmärk on tuua kokku naabrid –  Balti riigid, Soome, Rootsi ning Loode-Venemaa, et jagada kogemusi ja leida ühine põhi külalislahkuse majandusharu edasiarendamiseks ning noorte talentide meelitamiseks tööstusharusse.

Kasutage suurepärast võimalust motiveerida ka omi töötajaid andes neile võimalust kuulata maailma tasemel eksperte, keda on pea 20 selle programmi raames. Eriti soovitame infot jagada ka kutsekoolidel, et meie uues põlvkonnas tärkaks huvi ja kinnistuks soov külalislahkuse erialadel õppida ning karjääri ehitada! Kõige uuemad andmed leiate meie veebilehelt, kus on kirjas esinejad, teemad, piletimüügi info ning ajakava – https://newbaltichospitality.com/.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields