Avaleht

Müük ei meeldi kellelegi, küll aga on ostlemine tore

Nooremad tööturule sisenevad põlvkonnad otsivad paindlikku töökorraldust. Üheks viisiks nende kaasamiseks on kaugtöö võimaldamine. Kuidas muuta kaugtöötaja ettevõtte edukaimaks müügispetsialistiks? Tuleb kasutada kõiki võimalikke erinevaid tööriistu: kõnesid, e-kirju, sotsiaalmeediat – paindlikkus viib sihini ehk müügitehinguni. Üha digitaliseeruvas maailmas ei saa tihtipeale kokku ostja soovitu ja turul pakutav. Sotsiaalmeedia ja otsinguportaalid, müügivahenduskanalid ja e-poed on muutnud ostja targemaks ning kauplemise anonüümsemaks. Ainus, kes suudab mõlemad pooled kokku viia, on müügimees, kes suudab oskuslikult kasutada telemarketingi poolt pakutavaid võimalusi. Esmakordselt Eestis pakub Tallinna Teeninduskool kutseõppe raames võimalust omandada telemarketingi valdkonna teadmisi ja oskusi. Töö telemarketingi konsultandina annab võimaluse töötada kodukontoris, kuigi on tööelu meeleolukamaks tahuks on kolleegid, kellega koos muresid, rõõme ja sama ruumi jagatakse.

Vajadus konkurentsis püsida kannustab teenindus- ja kaubandusettevõtted – kaugmüügitöötajate rakendamine annab võimaluse haarata tööhõivesse nii piiratud mobiilsusega tööealised kui elurõõmsad tööampsajad. Tallinna Teeninduskoolis pakutaval 6-kuulisel telemarketingi spetsialisti õppel saavad selgeks nii suhtlemine, klienditeeninduse kui meeskonnatööga seonduv. Õppima ootame kõiki, ka neid, kellel gümnaasiumi- või kutsekeskhariduse omandamine on jäänud erinevatel põhjustel pooleli. Valikainete raames on võimalus fokusseerida just ettevõtte spetsiifilisemaid vajadusi kompetentside osas. Kompetentsem, avara silmaringi ja meeldivat suhtlev (kaug)töötaja loob ettevõttele lisandväärtust ja kinnitab usaldust.

Telemarketingi spetsialisti õpe toimub põhihariduse baasil, kestab 6 kuud, toimub ühel päeval

nädalas. Kõikidele tekkinud küsimustele vastab Tallinna Teeninduskooli kaubandusvaldkonna juhtivõpetaja Aive Antson,aive.antson@teeninduskool.ee, telefon 605 3123 või 551 8448.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields