Avaleht

MKM lõi ettevõtjatele ühtse kontaktpunkti

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) lõi koroonaviiruse COVID-19 leviku tõttu kannatada saanud ettevõtjatele ühtse kontaktpunkti, kus saab oma murede ja küsimustega riigi poole pöörduda.

Kontaktpunkt on kolmetasemeline:

  • Esimeseks tasemeks on ministeeriumi veebilehelt aadressil https://www.mkm.ee/covid19-kkk  leitav ning regulaarselt täienev loetelu korduma kippuvatest küsimustest. Ministeerium soovitab kõigil esmajärjekorras tutvuda sealtoodud vastustega.
  • Kontaktipunkti teine tase on spetsiaalselt selleteemaliste küsimuste esitamiseks mõeldud e-maili aadress covid19@mkm.ee. Sinna tasub pikemalt kõhklemata pöörduda kõigil ettevõtjatel, kes ei leidnud enda küsimusele vastust KKK veebilehelt.
  • Kolmandaks tasemeks on ettevõtetele suunatud webinar’id Zoom keskkonnas, kus esitletakse uut informatsiooni ning vastatakse küsimustele n-ö „otse-eetris“. Webinar’id toimuvad vastavalt vajadusele ning toimumisaegade info leiab jooksvalt MKMi kodulehe avalehelt.

„Nii riigi kui ettevõtjate seisukohalt on oluline, et info liiguks ettevõtjateni võimalikult operatiivselt ning et ka MKM-il oleks ajakohane ülevaade ettevõtjate hetkemuredest ja väljakutsetest, mida siis meetmete ning poliitikate väljatöötamisel arvesse võtta,“  märkis väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu. „Neil ettevõtjatel, kes on mõne erialaliidu liikmed, soovitame oma muredest teada anda ka neile – ka sealtkaudu liigub informatsioon ministeeriumisse ning erialaliitudel on koondülevaadet omades võimalik pakkuda välja ka liikmete vajadusi arvestavaid lahendusvariante,“ lisas minister.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields