Avaleht

Meie esindajad EL organisatsioonides ja uued Tööandjate liikmed

Tuginedes EL juhtimistavale kaasatakse erinevate üle-euroopaliste fondide, nõukogude, keskuste ja Euroopa Komisjoni nõuandekomiteede juhtimisse ka Eesti Tööandjate Keskliitu.

Sellest tulenevalt esitasime oma esindajad alljärgnevatesse organisatsioonidesse:

  • EU-OSHA (Euroopa Tööohutuse- ja Tervishoiu Agentuur) halduskogu liikmeks liikmesettevõtte ABB töötervishoiu spetsialisti – Marju Peärnbergi, ja asendusliikmeks Keskliidu õigusnõuniku Piia Zimmermanni.
  • Euroopa Komisjoni Tööohutuse ja Töötervishoiu Nõuandekomitee liikmeks Marju Peärnbergi, ja asendusliikmeks Piia Zimmermanni.
  • Eurofoundi (Euroopa Elu- ja Töötingimuste Parendamise Fond) juhatuse liikmeks Keskliidu rahvusvaheliste suhete juhi Eve Päärendsoni ja asendusliikmeks Prof Raul Eametsa Tartu Ülikoolist. Tartu Ülikool on Tööandjate keskliidu liige.
  • CEDEFOPi (Euroopa Kutsehariduse Arendamise Keskus) juhatuse liikmeks Keskliidu haridusnõuniku Anneli Entsoni ja asendusliikmeks meie liikmesliidu – Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu (EMPL) projektijuhi Pille Meieri.

Veebruaris liitusid Eesti Tööandjate Keskliidu liikmeskonnaga Instrumentarium Optika OÜ ja Reisieksperdi AS. Tere tulemast! 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields