Avaleht

Majanduskonverentsil ”Tuulelohe lend 2024” uurime, kus on peidus Eesti konkurentsivõime?

“Tuulelohe lend 2024” majanduskonverents kannab sel korral pealkirja “Kus on peidus Eesti konkurentsivõime”. Illustratsioon: Karel Korp.

Tööandjate aasta kõige tähtsam sündmus, majanduskonverents ”Tuulelohe lend 2024” toimub 14. märtsil hotellis Hilton Tallinn Park ja veebis. Sel korral keskendume Eesti majanduse väljakutsetele ja konkurentsivõimele ning otsime lahendusi, kuidas majandus taas kasvule pöörata ja Eesti investoritele ahvatlevaks kujundada.

Kus on peidus Eesti konkurentsivõime?

Seda küsimust ajendab küsima tõsiasi, et Eesti majandus on langenud peaaegu kaks aastat ja paljud ettevõtjad tunnevad konkurentsivõime langust eksporditurgudel. Otsime konverentsil vastuseid küsimustele: 

  • Kui kaua kestab Eesti majanduse langus, mis on selle tagajärjed ja kuidas majandus taas kasvule pöörata?
  • Millised on Eesti eelised globaalsel turul ja kuidas neid ära kasutada või parandada?
  • Mida saavad ettevõtjad ise teha oma lisandväärtuse ja innovatsiooni kasvatamiseks ning mida peab tegema riik soodsa ärikeskkonna ja ettevõtluse toetamiseks?
  • Kuidas lahendada töötajate puuduse kriis ja tagada vajalike oskustega inimeste olemasolu tööturul?
  • Kuidas mõjutavad siinseid ettevõtteid maailmamajanduse trendid nagu rahanduspoliitika, deglobaliseerumine, tehisintellekt?

Konverents toob lavale mõjukad ettevõtjad ja tunnustatud tippjuhid

Teiste seas astuvad üles Eesti Vabariigi president Alar Karis, Ragn-Sells tegevjuht ja Tööandjate keskliidu volikogu esinaine Kai Realo, Eesti Panga juht Madis Müller, Läti lennufirma Airbaltic juht Martin Gauss, Eesti Panga nõukogu juht, Tartu Ülikooli rahvusvahelise ettevõtluse professor Urmas Varblane, Skeleton Technologies asutaja ja juht Taavi Madiberk, Graanul Investi asutaja ja Biofuel juhatuse esimees Raul Kirjanen,  Eften Capitali juhatuse esimees Viljar Arakas, Põhjamaade Investeerimispanga peadirektor André Küüsvek, Estonian Business Schooli rektor Meelis Kitsing, OIXIO Grupi juhatuse esimees ja Tööandjate keskliidu innovatsiooni käivituskoja juht Ivo Suursoo, Sunly finantsjuht ja juhatuse liige Lili Kirikal, Eesti biotehnoloogiaettevõte Icosagen juhataja Mart Ustav, Milrem Roboticsi asutaja ja juhatuse esimees Kuldar Väärsi ning paljud teised.  

Konverentsi juhivad tuntud ajakirjanikud Liisu Lass ja Johannes Tralla. Lõplik programm ja esinejate nimekiri avalikustatakse 2024. aasta alguses.

“Tuulelohe lend 2024” piletid on juba saadaval

Kiirusta ja osta pilet juba täna, sest konverentsil osalemise varajase registreerimise hinnad algavad 295 EUR+km. Pakume sama organisatsiooni igale neljandale osalejale kingituseks tasuta konverentsipääset.
 
Rohkem infot, täpsed hinnad ja osalemistingimused leiad “Tuulelohe lend 2024” konverentsi kodulehelt. Ära unusta vaadata ka 2023. aasta konverentsi meeleolukat videokokkuvõtet, mis toob sinuni 2023. aasta konverentsi meeldejäävaimad hetked või loe artiklist, mis jäi kõlama majanduskonverentsil „Tuulelohe lend“ osalenud silmapaistvate Eesti ettevõtjate ja juhtide sõnadest!

Kohtume märtsis “Tuulelohe lend 2024” majanduskonverentsil!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields