Avaleht

Leinatamme Fond SA kutsub tööandjaid osalema Meeste Elustiilinädalal

16.-23.septembrini korraldab Leinatamme Fond SA esimese üle-Eestilise meeste tervisele pühendatud üritustesarja Meeste Elustiilinädal, mille raames toimuvad terviseteemalised seminarid viies linnas – Tallinnas, Pärnus, Tartus, Viljandis ning Rakveres.

Miks peaks olema tööandja huvitatud Meeste Elustiilinädalal osalemisest?

2015. aastal registreeriti 17 töötaja surmaga lõppenud juhtumit, mis kvalifitseerusid tööõnnetuseks. Töösurmadeks ei kvalifitseerita juhtumeid, kus töötaja sureb töökohal terviserikke tagajärjel. Selliseid juhtumeid oli eelmisel aastal 18. Samas oleks töötaja surmani viinud juhtumit mõnel puhul olnud võimalik ära hoida töötaja õigeaegse tervisekontrollis käimisega.

Just tervisekontrolli tähtsusest tuleb rääkima Synlabist dr Anneli Raave-Sepp. Sarja peaesineja on aga Briti teadlane, ravitoitumise teadusharu looja ja vedaja, Oxfordi Ülikooli Toidu-, Aju- ja Käitumisinstituudi liige, Pecsi Ülikooli külalisprofessor dr Paul Clayton. Lisaks dr Claytonile ja dr Raave-Sepale astuvad oma loengutega üles ka paljud Eesti armastatud tippspetsialistid nagu füsioterapeut Indrek Tustit, spordibioloog Kristjan Port, meestearst Kristjan Pomm jpt. Täpsemate ajakavade ning lektorite loeteludega on võimalik tutvuda aadressil www.leinatamm.ee 

Meeste Elustiilinädala lõpetab Vanemuise sümfooniaorkestri kontsert Kuulake!, mida juhatab Erki Pehk. Kontserdil tulevad ettekandele paljud armastatud avamängud muusikalidest, ooperitest ja operettidest. Õhtu püant on aga kunagine Rosta Akende hittlugu Kuulake!, mille kannab orkestri saatel ette Chalice! Kontserdid toimuvad 22.09 Tallinnas, Estonia Kontserdisaalis ning 23.09 Tartus Vanemuise Kontserdimajas. 

Kõik piletid on saadaval Piletilevist ja Tööandjate Keskliidu liikmetele kehtib koodiga “employers” 10% soodustus nii seminaridele kui ka kontserditele. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields