Avaleht

Kutse virtuaalsele seminarile „Turvaline paindlikkus töösuhetes: tulemus või turtsumine?“

8. jaanuaril 2021 kell 10 – 14 toimub sotsiaaldialoogi seminar, mille kandev teema on koostöö võimalikkus turvaliselt paindlike töösuhete kujundamisel.

Seminaril kõneleb sotsiaalminister Tanel Kiik. Samuti nii tänane kui ka endised riiklikud lepitajad – Meelis Virkebau, Henn Pärn ja Raivo Paavo.

Kutsutud on kõik tööandjate ja ametiühingute organisatsioonide juhid, ettevõtete juhid ja personalijuhid, ametiühingute usaldusisikud. Samuti ministeeriumite esindajad ja  sotsiaalteadlased.

Töö toimub eesti keeles, koos eesti- ja inglisekeelse tõlkega välispartnerite osalemise toetamiseks.Osalemissoovist palume teatada evelin.tomson@eakl.ee 7. jaanuariks 2021 osaleja ees-ja perekonnanime ning e-posti aadressiga, millele soovid seminari Zoomi-linki ja juhendit.

Ametiühingute ja tööandjate ühisseminar on esimene kolmepoolse sotsiaaldialoogi edendamiseks kavandatud üritustest, mida rahastatakse Norra ja Euroopa Liidu väärika töö ja sotsiaaldialoogi ergutamise programmi vahenditest. Norra sotsiaalpartnerite kogemusi ja edusamme vahendavad videosilla kaudu Norra ametiühingute ning tööandjate esindajad.

Projekti lisainfot leiab siit https://eakl.ee/moju-teemad/sotsiaaldialoogi-projekt

Lugupidamisega

Peep Peterson                                                              Arto Aas
Eesti Ametiühingute Keskliidu esimees                Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields