Avaleht

Kutse Annetame Aega inspiratsiooniseminarile

Kutsume kõiki tööandjaid võrgustikukohtumisele – „Ettevõtted ja heategevus – kas kriisi ajal võimalik?“, mis toimub kolmapäeval, 11. novembril, kell 10:00-11:30 Microsoft Teams keskkonnas.

Seminaril saab teada eestlaste vabatahtliku käitumise harjumustest, kuulda ettevõtete kogemuslugusid vabatahtlikust tegevusest ja saab inspiratsiooni, kuidas oma ettevõttega annetamistalgutel kaasa lüüa. Lisaks on kõigil loomulikult võimalik oma muresid ja rõõme jagada ning küsida valdkonnas tegutsejatelt nõu.

Kõnelevad:

  • Marten Lauri, Siseministeeriumi kodanikuühiskonna ja kohanemispoliitika osakonna nõunik, kes tutvustab vabatahtlikus tegevuses tegutsemise uuringu tulemusi ja annab ülevaate olukorrast ettevõtete seas.
  • Helen Talalaev, Vabaühenduste liidu liikmete ja võrgustike eest vastutaja, kes tutvustab 1. detsembril toimuvaid annetamistalguid ja võimalusi, kuidas ettevõtted saavad kaasa lüüa. Samuti vastab ta hea meelega küsimustele, millised on vabaühenduste ootused ettevõtetele ja nende vabatahtlikele.
  • Merje Klopets, Swedbanki koostöösuhete ja toetustegevuste juht, Elo Võrk, Telia Eesti toetustegevuste juht ja Kati Raudsaar, Keskkonnainvesteeringute Keskuse kommunikatsioonijuht jagavad oma organisatsioonide kogemusi keerulisel ajal vabatahtlikku tegevusse ja ajaannetusse panustamisest.

Seminar on kõigile osalejatele tasuta. Sellel osalemiseks palume liikmetel registreeruda hiljemalt 10. novembriks SIIN. Seejärel saadame Teile seminaril osalemiseks vajaliku lingi.

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbanki ühine algatus, mis kutsub tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva, et töötajad kasutaksid seda heategevuse tegemiseks.

Vaata ka https://www.annetameaega.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields