Avaleht

Kutse Annetame Aega algatuse infohommikule

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank AS-i heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete töötajate seas vabatahtliku tegevust! Foto: Jaime Lopes, Unsplash
Annetame Aega algatuse eesmärgiks on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtliku tegevust! Foto: Jaime Lopes, Unsplash

Eesti Tööandjate Keskliit ja Swedbank AS kutsuvad 31. mail kell 10:00-11:30 Annetame Aega algatuse infohommikule, mis toimub sel korral Tallinna vanalinnas asuvas Tööandjate majas aadressil Kiriku 6!

Infohommikul anname ülevaate Eesti vabatahtlikkuse olukorrast ja uurime paneeldiskussiooni käigus, millised on täna abivajajate ootused ja ettevõtete võimalused, jagame uutele huvilistele nõuandeid, kuidas vabatahtlikkuse ja ajaannetamisega ettevõttes algust teha ning räägime, kuidas ajaannetamiseks valmistuda ja seda päeva kõige paremini korraldada.

Seminaril astuvad ülesse:

Ago Arro, Tartu Ülikooli Narva Kolledži Ettevõtluse ja digilahenduste õppekava magistrant

Kärt Kaasik, Swedbank AS toetustegevuste juht

Kristi Rander, MDC Max Daetwyler Eesti AS personalijuht

Lauri Luide, Vabatahtlike Värav juht

Liina Tõnne, Toidupank lao koordinaator

Sirli Spelman, Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus vabatahtlike tiimi juht

Kõikidel infohommikul osalejatel palume end elektrooniliselt registreerida hiljemalt 29.05.2023!

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank AS-i heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtliku tegevust ja kutsuda tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva heategevuseks ja kogukonda panustamiseks. Tänaseks on algatusega liitunud 42 ettevõtet ja organisatsiooni ning kokku on heategevuseks annetatud 8519 päeva.

Kui teie organisatsioon ei ole veel Annetame Aega võrgustiku liige, aga pakute oma töötajatele ajaannetuseks vähemalt ühte tasustatud vaba päeva aastas, olete oodatud liituma Annetame Aega võrgustikuga. Liitumisega ei kaasne mingeid kohustusi, küll aga kaasneb sellega võimalus jagada kogemusi teiste sarnase mõtteviisiga organisatsioonidega ja üksteiselt õppida.

Lisainfo: www.annetameaega.ee | Evelyn Parv | evelyn@employers.ee | 524 8541

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields