Avaleht

KPMG ja Tööandjad otsivad lennukaid ideid ekspordi arendamiseks

KPMG Baltics korraldab koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga ekspordivaldkonnale pühendatud uuringu, mille peamine eesmärk on leida lennukaid ideid ja uudseid lahendusi Eesti eksporditegevuse arendamiseks ja laiendamiseks.

Uuringu käigus kogume tagasisidet ekspordi soodustamiseks seni rakendatud meetmete kohta. Uurime, mis on ettevõtjate ning juhtide meelest seni eksportimist kõige enam soodustanud ja takistanud ning millistel tingimustel suudaksid nad oma ekspordimahtusid jõuliselt kasvatada. Kogume mõtteid selle kohta, milline on selle kõige juures ettevõtete enda roll ning mida saaks ära teha riiklikul tasandil ning teiste osapoolte (nt haruliidud, katuseorganisatsioonid) poolt. Tahame teada, millistes sektoripõhistes või sektorite ülestes märksõnades nähakse Eesti ekspordi eduloo kujundajat.

Eelkõige kogume kokku äriliidrite nägemuse sellest, milliseid kogu Eesti majandust hõlmavaid suuri otsuseid peame tegema täna selleks, et kasvatada kogu meie majanduse ekspordimahtusid nii lähiajal kui ka kaugemas perspektiivis.

Uuringusse on kaasatud suuremad kohalikest ettevõtjatest eksportijad, kes on ühtlasi ka Eesti Tööandjate Keskliidu liikmed.

Uuringu tulemuste avalik tutvustus toimub novembri alguses.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields