Avaleht

Konverentsi „Tuulelohe Lend“ sel aastal ei toimu

Selle aasta 12. märtsil Tallinnas toimuma pidanud konverentsi otsustasime ära jätta seoses riigis kehtima hakanud eriolukorraga ning sooviga säästa nii esinejate, kuulajate kui ka korraldajate tervist.

Kuna praegusel hetkel on palju määramatust ning oluline on keskenduda sellele, et ettevõtteid kriisiolukorras maksimaalselt toetada, oleme sel aastal otsustanud konverentsi mitte korraldada.

Täname 2020. aasta konverentsi peatoetajat Luminori, suurtoetajat Eesti Töötukassat ning kõiki teisi partnereid: Eesti Energia, Elering, Balbiino, Eesti Gaas, BLRT Grupp, Sillamäe Sadam, Liviko, TalTech, Swedbank, Auvetech, Harmet, Tallink, Kitman Thulema, Milrem Robotics. Samuti Toidupanka, kelle abiga saime osa konverentsi jaoks juba valmistatud toidust toimetada abivajajateni.

Oleme tänulikud, et paljud teist on otsustanud keerulises olukorras olla solidaarsed ja nõustunud jätma oma selleaastase panuse järgmise aasta konverentsi korraldamiseks. Hindame seda kõrgelt.

Neile, kes soovivad osalustasu tagasimaksmist, tuleks saata e-kiri hiljemalt 30. märtsiks aadressile raamatupidamine@employers.ee ning märkida, millise asutuse ja inimese eest tasu tagastamist soovite. 

Jälgime olukorda ja arenguid ning teeme kõik endast sõltuva, et tuua „Tuulelohe Lend“ Teieni värskete teemade ja mõtetega juba 2021. aastal.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields