Avaleht

Konverents: Töökohapõhine õpe – tööandja võimalus

Saksa-Balti Kaubanduskoda koostöös Sihtasutusega Innove kutsub tööandjaid 29. novembril Nordic Hotel Forumis toimuvale konverentsile “Töökohapõhine õpe – tööandja võimalus”.  Konverentsil seatakse rõhuasetus töökohapõhise õppe praktilistele näidetele. Saksamaa on maailmas tuntud kui väga tugeva kutseharidussüsteemiga riik ning neid teadmisi soovitakse tuua ka Eesti publikuni.

Saksamaalt tulevad kõnelema Matthias Döbler (Berliini Infotehnoloogia ja Meditsiinitehnika Kutsekooli kvaliteedijuht), Sandra Kober (Berliini Radisson Blu Hotelli personali- ja täiendõppe assistent), Markus Süßmann (Danpower GmbH eriprojektide juht). Härra Döbler räägib kutsekooli ülesehitusest Saksamaal ning koostööst sealsete ettevõtetega, Sandra Kober ning Markus Süssmann jagavad praktilisi kogemusi ja näiteid igapäevasest tööelust ning toovad esile töökohapõhise õppe eeliseid ning selle tugevusi tööjõuturul.

Eesti olukorda ning näiteid jagavad Riina Veidenbaum (Ida Viru Kutsehariduskeskus õppedirektor), Innove esitleb juhendmaterjali, mis on mõeldud tööandjatele töökohapõhise õppe rakendamise toetamiseks ning oma kogemust selles vallas jagab ka Eesti ettevõte.

Täpsema ajakava leiab siit.  Konverentsil saab osaleda tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine, mida saab teha kuni 23. novembrini kirjutades aadressile:  triin.lend@ahk-balt.org.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields