Avaleht

Kes on parim juht 2017?

Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, Postimees, Äripäev ning Pärnu Konverentsid otsivad taas Eesti parimat juhti, kes lisaks enda organisatsiooni või ettevõtte tulemustele suunab ja panustab ühiskonda laiemalt. Võitja kuulutatakse välja 18. mail Pärnu Juhtimiskonverentsil „Koostöö ja konkurents“.

“Head juhtimist peab tunnustama, sest väga häid juhte on Eestis vähe,“ selgitas konkursi üks eestvedaja, Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar. Konkursi eesmärk on väärtustada Eestis tegutsevate ettevõtete tarka inimeste juhtimist ning toetada juhtimise arendamist parimate edulugude ja eeskujude tunnustamise ning esiletõstmise kaudu.

Samuti soovib ettevõtmine juhtida tähelepanu inimeste juhtimise olulisusele ettevõtte/organisatsiooni tulemuste saavutamisel, aga tõsta ka juhtimis- ning koos sellega Eesti tööelu kvaliteeti.

Parim juht võib töötada avalikus või erasektoris. Parima valikul lähtub majandusajakirjanikest, ettevõtjatest ja personalijuhtidest ning eelmise aasta võitjast koosnev žürii kolmest aspektist: juhitava ettevõtte/organisatsiooni pikaajalised head tulemused; eetilisus ja vastutustundlikkus; juht on andnud Eestile majanduslikust väärtusest ja enda vastutada olevast organisatsioonist enamat.

Möödunud aastal võitis tiitli toonane LHV Grupi juht ning täna DNB ja Nordea ühendpanka Luminor vedav Erkki Raasuke. Kaks aastat tagasi pälvis tunnustuse reisibüroo Estravel pikaaegne juht Anne Samlik, 2014. aastal toonane Sisekaitseakadeemia rektor Lauri Tabur.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields