Avaleht

Kaitseministeerium asub „Riigikaitsjate toetaja“ märgiga tunnustama ettevõtteid ja organisatsioone

Siil 2022. Foto: Eesti Kaitsevägi

Eesti julgeolek sõltub kogu ühiskonna panusest. Eriti olulisel kohal on Eesti tööandjad, kellel on hulgaliselt erinevaid viise, kuidas riigikaitsesse panustada. Kaitseministeerium asub alates sellest aastast „Riigikaitsjate toetaja“ märgiga tunnustama ettevõtteid ja organisatsioone, kes annavad silmapaistva panuse riigikaitsesse ja toetavad reservväelaste osalemist õppekogunemistel.

Tunnustust väärivaid juriidilisi isikuid ja organisatsioone on võimalik esitada kuni 4. juunini kaitseministeeriumi kodulehel tuues välja, kuidas ettevõte või organisatsioon riigikaitsjaid toetab: https://kaitseministeerium.ee/et/riigikaitsjatetoetaja

„Riigikaitsjate toetaja“ märk on mõeldud ettevõtetele, asutustele ja teistele organisatsioonidele, kes toetavad riigikaitsjaid säilitades nende sissetuleku õppekogunemiste vältel või toetades riigikaitsjaid muudel viisidel nagu näiteks pakkudes erinevaid soodustusi, toetades veterane või väärtustades reservväelaste oskusi tööturul.

Pidulik tunnustamine Vabariigi president Alar Karise, kaitseminister Hanno Pevkuri, kaitseväe juhataja kindral Martin Heremi ja Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi osavõtul leiab aset Võidupüha eel 19. juunil Eesti Sõjamuuseumis.

Uuri lisa Kaitseministeeriumi kodulehelt!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields