Avaleht

Jaanuari lõpuni saab esitada teemasid Arvamusfestivalile 2017

Arvamusfestival kutsub teid korraldama 2017. aasta festivalil oma arutelu. Oodatud on teemapakkumised, mis oleksid huvitavad nii teie sihtrühmadele kui ka laiemale avalikkusele. Üha rohkem võiks festivalilt leida just ettevõtlus-teemalised arutelud. Üks 1,5-tunnine arutelu võib aidata leida uusi kaasamõtlejaid ja partnereid, leppida kokku muudatustes ning tutvustada teie mõttemaailma ja tegevusi.

Kui ettepanek tundub huvitav, siis palun esitage oma idee 31. jaanuariks ideekorjesse meie veebilehel: www.arvamusfestival.ee/ideekorje.

Miks esitada oma idee?

Viiendat aastat toimuv festival on platvorm, mis võimaldab arutada olulistel teemadel, leida kaasamõtlejaid ja koostööpartnereid, saada konstruktiivset kriitikat, õppida korraldama häid ja huvitavaid arutelusid ning paista tihedas konkurentsis oma teemaga silma. Arvamusfestival valmib koostöös üle saja partneriga, kes moodustavad festivali programmi. Iga aasta on need partnerid erinevad ja igal aastal leiavad uued inimesed tee festivalile. Tagasiside küsitlusele vastanutest soovivad 97% ka järgmisel aastal tagasi tulla.

Infotund

Katseta oma ideed ja tule 19. jaanuaril kell 16 kohvikusse Must Puudel. Infotunnile palume registreeruda siin.

Kas festivali meeskond aitab minu arutelu korraldada?

Ideekorje on esimene etapp arutelu jõudmisel Arvamusfestivali programmi. Pärast seda täpsustatakse arutelu teemapüstitus, -vorm, osalejate koosseis jms koostöös teiste sama aruteluala korraldavate organisatsioonidega. Kogu tegevust nõustab Arvamusfestivali kuraator.

Teiega koos saame luua veelgi sisukama, inspireerivama ja huvitavama festivali. Ootame teie mõtteid!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields