Avaleht

ISS Eesti erivajadusega inimeste tööhõiveprojekt Euroopa parim

Euroopa Kvaliteediühing kuulutas rahvusvahelise tööhõiveprojektide konkursi võitjaks Eesti Tööandjate Keskliidu liikme ISS Eesti pikaajalise töö erivajadustega inimeste värbamisel.

„Tegeleme erivajadustega inimeste süstemaatilise ja läbimõeldud värbamisega alates 2012. aastast ning üle-euroopaline tunnustus näitab, et oleme õigel teel,“ kommenteeris ISS Eesti tegevjuht Madis Kase.

„Ühest küljest on see vastutustunde küsimus – soovime ettevõttena ühiskonna jaoks oma panust anda. Teisalt on tänases tööturu olukorras, kus häid töötajaid aina raskem leida, osutunud erivajadustega töötajad meile äärmiselt oluliseks. Kindlasti on tegemist keskmisest lojaalsemate töötajatega, kes teevad oma tööd suure pühendumisega, tagades nõnda meie teenustele stabiilselt hea kvaliteedi ja klientide rahulolu.”

Täna töötab ISS Eestis üle 220 erivajadusega inimese.

Euroopa Kvaliteediühingu konkursil „Parim jätkusuutlik praktika“ konkureeris ISS Eesti lõppvoorus suurettevõtetega: Hispaania suurpank CAIXABANK, Hispaania elektrijaam RED ELECTRICA DE ESPANA ja Prantsuse postiettevõte LA POSTE GROUP. Žürii hinnangul eristus ISS Eesti projekt pikaajalise struktureeritud ja süstemaatilise tegevuse poolest.

ISS Eesti teeb erivajadustega töötajate värbamiseks koostööd Eesti Töötukassaga, MTÜ-ga Abikäsi, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega, Tallinna Tugikeskusega JUKS, Puuetega Inimeste Kojaga, Tallinna Vaimse Tervise keskusega. Koostöö raames on korraldatud infotunde, korraldatud valdkonnapõhiseid koolitusi juhtidele ja personalitöötajatele jm.

Ettevõte on oma tegevuse eest saanud mitmeid auhindu ja äramärkimisi ka Eestis – märgis „Töötame koos“, PARE parim personaliprojekt, Tallinna ettevõtluspäeva võitja vastutustundliku ettevõtluse kategoorias, Rootsi äriauhind jm.

1.juulist 2016 käivitub Eestis töövõimereform, mis loob uue töövõime toetamise süsteemi ja mille eesmärgiks on aidata vähenenud töövõimega inimestel tööd leida ja hoida.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields