Avaleht

Inspireerivad juhtimisvõtted ja raamatusoovitused: Wolt Baltikumi juht Liis Ristal

Wolt Baltikumi juht Liis Ristal. Foto: Rene Riisalu

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on eduka juhtimise aluseks pidev õppimine, eneseareng ja parimate praktikate jagamine. Seetõttu on meil suur rõõm tutvustada teile Tööandjate Keskliidu liikmeid ja nende juhte, kes jagavad oma inspireerivaid juhtimisvõtteid ja soovitusi raamatute kaudu. Meie eesmärk on toetada juhtide pidevat arengut ning pakkuda väärtuslikku sisendit nende juhtimisoskuste täiustamiseks.

Sel korral on meil suur au anda sõna Wolt Baltikumi juht Liis Ristalile, kes jagab meiega oma mõtteid ja kogemusi.

Milline raamat on kohustuslik lugemine igaühele, kes soovib elus kaugemale jõuda?

“Elu on pikk protsess ja ühe raamatuga vikerkaare lõppu ei jõua,” räägib Liis Ristal. “Lugemine peaks olema iga intelligentse ja teistest hooliva inimese elustiili osa.” 

Üks igihaljas juhtimismõte, mida endaga kaasas kannad.

It’s only matter of going,” ütleb Liis.

Kui sul oleks täna võimalus olla 20aastase iseenda mentor, siis millist nõu sa talle annaksid?

Liis soovitaks järgmist: “Tee otsuseid, ära jäta enda elu valikute hooleks. Ole iseenda vastu alati läbinisti aus. Work hard and be nice to people.”

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmed jagavad veendumust, et tugeva ja eduka ühiskonna aluseks on toimiv ja vaba majandus. Oleme veendunud, et töötav inimene, konkurentsivõimeline ettevõtlus ja tähusad töösuhted on ühiskonna heaolu alustaladeks. Kui sinagi soovid aktiivselt kaasa lüüa parema ettevõtluskeskkonna kujundamisel ja Eesti elu edendamisel, siis liitu Eesti Tööandjate Keskliiduga!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields