Avaleht

Inspireerivad juhtimisvõtted ja raamatusoovitused: AS Medita Baltics juhatuse liige Kristo Ausmees

AS Medita Baltics juhatuse liige Kristo Ausmees. Foto: Medita kliiniku kodulehelt

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on eduka juhtimise aluseks pidev õppimine, eneseareng ja parimate praktikate jagamine. Seetõttu on meil suur rõõm tutvustada teile Tööandjate Keskliidu liikmeid ja nende juhte, kes jagavad oma inspireerivaid juhtimisvõtteid ja soovitusi raamatute kaudu. Meie eesmärk on toetada juhtide pidevat arengut ning pakkuda väärtuslikku sisendit nende juhtimisoskuste täiustamiseks.

Sel korral saab sõna AS Medita Baltics juhatuse liige ning androloog ja uroloog dr Kristo Ausmees, kes jagab meiega oma mõtteid ja kogemusi.

Milline raamat on kohustuslik lugemine igaühele, kes soovib elus kaugemale jõuda?

“Minu raamatukogus on palju teoseid, millest igaüks ei hooli. Aga suviseks lugemiseks soovitan austerlasest kirjaniku Robert Seethaleri raamatut “Kogu elu”, elu olulisus ja peamised reeglid antakse lihtsalt ja kiiresti edasi,” ütleb Kristo Ausmees.

Üks igihaljas juhtimismõte, mida endaga kaasas kannad.

“Maaslamajat ei lööda,” vastab Kristo veendunult.

Kui sul oleks täna võimalus olla 20aastase iseenda mentor, siis millist nõu sa talle annaksid?

Kristo: “Seljataga on tühjus, ees horisont. Head teed!”

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmed jagavad veendumust, et tugeva ja eduka ühiskonna aluseks on toimiv ja vaba majandus. Oleme veendunud, et töötav inimene, konkurentsivõimeline ettevõtlus ja tõhusad töösuhted on ühiskonna heaolu alustaladeks. Kui sinagi soovid aktiivselt kaasa lüüa parema ettevõtluskeskkonna kujundamisel ja Eesti elu edendamisel, siis liitu Eesti Tööandjate Keskliiduga!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields