Avaleht

Inspireerivad juhtimisvõtted ja raamatusoovitused: Paavo Nõgene, Tallink Grupp

Paavo Nõgene
Tallink Grupi juht Paavo Nõgene.

Tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas on eduka juhtimise alustaladeks pidev õppimine, enesearendamine ning heade praktikate jagamine. Seetõttu on meil suur heameel tutvustada Teile Tööandjate Keskliidu liikmeid ja nende juhte läbi nende inspireerivate juhtimisvõtete ja raamatusoovituste. Meie eesmärk on toetada juhtide pidevat arengut ning pakkuda väärtuslikku sisendit nende juhtimisoskuste täiustamiseks.

Sellel korral on meil au anda sõna Paavo Nõgenele, Tallink Grupi juhile, kes jagab meiega oma mõtteid ja kogemusi.

Milline raamat on kohustuslik lugemine igaühele, kes soovib elus kaugemale jõuda?

“Elus kaugemale jõudmiseks on ennekõike vaja teotahet, julgust unistada ja pühendumist,” räägib Paavo Nõgene. “Tänapäeva väga kiiresti muutuvas maailmas on oluline hoida end kursis maailmas toimuvaga, seda nii uute arengute, innovatsiooni kui üldiste teadmistega ekspordi-impordi turgudest, nende võimalustest ja riskidest.”

Üks igihaljas juhtimismõte, mida endaga kaasas kannad.

“Ole nõudlik, aga inimlik,” ütleb Paavo.

Sul on täna võimalus olla 20aastase iseenda mentor. Millist nõu talle annad?

“Elus juhtub kõike, kui vaid soovid,” jagab ta inspireerivat tsitaati Mary Poppinsist.

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmed usuvad, et vaba ja eduka ühiskonna oluline eeldus on toimiv ja vaba majandus. Me usume, et ühiskonna heaolu alustaladeks on töötav inimene, konkurentsivõimeline ettevõtlus ja tõhusad töösuhted. Liitudes meiega, saad sinagi aktiivselt kaasa lüüa parema ettevõtluskeskkonna kujundamisel ja Eesti elu edendamisel. Kuidas Tööandjatega liituda, vaata lähemalt siit!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields