Avaleht

Industry 4.0 konverents keskendub tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses

29. mail toimub Tallinnas juba viiendat korda Industry 4.0 in Practice konverents, mis keskendub sel korral tehisintellekti ja masinõppe rollile tööstuses. 

Konverentsil arutatakse, milliseid väljakutseid aitab tööstuses lahendada tehisintellekt ja mida see tähendab erinevatele tööstusprotsessidele. Esitletakse häid näiteid juba täna toimivatest lahendustest ning tulevikuvisioone. 

Teiste seas astuvad lavale Rootsi sportautode tootja Koenigsegg Automotive AB ERP juht Manuel Berglund, Aegis Software’i arendus- ja strateegiadirektor Michael Ford, Euroopa Komisjoni teaduse ja innovatsiooni peadirektoraadi asepeadirektor Signe Ratso, TalTech mehaanika ja tööstustehnika instituudi professor Tauno Otto, Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi juhataja, bioinformaatika professor Jaak Vilo,Monitor Group’i äriarenduse direktor Jonas Persson, AuVe Tech OÜ tegevjuht Johannes Mossov ja mitmed teised tööstus 4.0 asjatundjad.

Konverentsi korraldavad Tallinna Tehnikaülikool, Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Assotsiatsioon, EAS, Eesti Elektroonikatööstuse Liit ja konverentsiettevõte Confent. 

Osalemistasu on 290.00 + km. Tööstusettevõtete esindajatel on võimalik konverentsi kodulehe kaudu taotleda tasuta osalemise koodi.  

Konverentsi koduleht: https://industry40.ee/

Silm tasub peal hoida ka Industry 4.0 Facebooki lehel, kus tutvustatakse esinejaid ja teemasi: https://www.facebook.com/industry4.0practice/

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields