Avaleht

Galerii: Parim praktikant 2018 auhinnatseremoonialt

Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ võitis aastal 2018 kõrghariduse kategoorias Lauri Jõeäär, kutsehariduse kategoorias Aleksandr Petrov ja õpipoisiõppe kategoorias Kelly Vokk.

12. novembril toimunud auhinnatseremoonial olid kohal parimateks praktikantideks pürgijad, nende koolipoolsed juhendajad, töökohapoolsed juhendajad ja Eesti Tööandjate Keskliidu head partnerid. 

Tervitussõnad ütles Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar, praktikantidele ja juhendajatele jagas julgustavaid sõnu Haridus- ja Teadusminister Mailis Reps ja auhinna tagamaid selgitas Estonian Business Schooli rektor Arno Almann. 

Tunnustati nii publiku lemmiku tiitli võitnuid kui pärjati kolm parimat praktikanti aastal 2018.

Parim praktikant kutsehariduse koolipõhises õppes on Aleksandr Petrov, kes läbis praktika Enefit Solutions AS-is ja kes õpib Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses metallitöötlemispinkide töötajaks. Parima praktikandi tunnustuse töökohapõhises õppes pälvis Kelly Vokk, kes läbis töökohapõhise kutseõppe Espak Paide OÜ-s ning kes õpib Järvamaa Kutsehariduskeskuses müüja-klienditeenindajaks. Parim praktikant kõrghariduse kategoorias oli aga Lauri Jõeäär, kes õpib Sisekaitseakadeemias politseiteenistuse erialal ja kes sooritas praktika Politsei- ja Piirivalveametis.

Parima praktikandi tunnustuse pälvinud õppurid said Estonian Business Schoolilt  auhinnaks karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul kursuse, mis toetab nende õpinguid ja edasist tööelu. Parimate juhendajaid tunnustas Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit eriauhinnaga. 

Konkursi võitjad selgusid juhendajate hinnangute, Facebooki hääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena. Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse liit, Estonian Business School ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Projekti rahastas Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskliit.


Video: Mollusk Video Production

Fotod: Aron Urb 

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields