Avaleht

EUROCHAMBRES pakub VKE-dele tugivõrku Aasiasse laienemiseks

Euroopa Kaubandus-Tööstuskodade Assotsiatsioon (EUROCHAMBRES) abistab Euroopa väikeseid ja keskmisi ettevõtteid rahvusvahelistumises Aasia suunal, kuna vaid 13% Euroopa väike- ja keskettevõtetest tegutsevad väljaspool euroliitu.

90% maailma majanduskasvust sünnib järgmise viie aasta jooksul väljaspool Euroopa Liitu, prognoosib Euroopa Komisjon. Täkravad ja arenevad turud moodustavad 2030. aastaks aga tõenäoliselt juba 60% maailmamajanduse kogutoodangust. Seetõttu toetab EUROCHAMBRES koos Euroopa Liiduga väikeste ja keskmiste ettevõtete rahvusvahelistumist, eeskätt arenevatele turgudele sisenemist, kuue erineva Aasia-programmiga.

Hiina: EU SME Centre
Pekingis asuv keskus pakub Euroopa väike- ja keskettevõtetele praktilist ettevõtlusteavet, konfidentsiaalset nõustamist ning koolitusi ettevõtluse, õiguse ning personalitöö valdkonnas.
Koduleht: www.EUSMECentre.org.cn

India: European Business and Technology Centre (EBTC)
EBTC vahendab Indias eeskätt Euroopa Liidu puhtaid tehnoloogiaid ning sellega seotud teadus- ja arendustööd, Euroopa ettevõtetele pakub keskus oskusteavet India turu kohta. Üle India asuvate kontoritega EBTC toetab EL-i ettevõtteid ja teadlasi India turule sisenemisel ning pakub alustamiseks vajalikke teenuseid. Keskuse töövaldkond puudutab biotehnoloogiaid, energeetikat, keskkonnatehnoloogiaid, transporti.
Koduleht: www.ebtc.eu

Tai: The European-ASEAN Business Centre Thailand (EABC Thailand)
Bangkokis asuv keskus töötab Euroopa Liidu ja Tai vaheliste investeeringute arendamiseks. EABC pakub ettevõtetele, eeskätt väike- ja keskettevõtetele laia teenusteringi ning põhjalikke turuanalüüse. Keskus toetab Euroopa ettevõtteid Tai turule sisenemisel, personali- ja kommunikatsioonialase oskusteabega, seminaride ning ettevõtlusmaterjalidega.
Koduleht: www.eabc-thailand.eu

Indoneesia: EU Indonesia Business Network (EIBN)
EIBN toetab Euroopa ettevõtete sisenemist Indoneesia turule. Võrgustik aitab ettevõtetel leida äripartnereid, korraldab vajalikke koolitusi, pakub Indoneesias ärit tegemiseks olulisi andmebaase jpm.
Koduleht: www.eibn.org/

Singapur, Vietnam: Äridelegatsioonid
EL-i äridelegatsioonid viivad Euroopa ettevõtjad kokku oluliste inimestega Aasia riikide ettevõtlusmaastikul.
Koduleht: www.businessavenues.eu

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields