Avaleht

Ettevõtte juhtimise koolitus: nõukogu liikmete ettevalmistamine ja sertifitseerimine

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Välisinvestorite Nõukogu Eestis kutsuvad 8.-9. mail osalema ettevõtete juhtimise kahepäevasel koolitusel. 

Registreerimiseks palume kirjutada Celia du Plessisele aadressil secretary@fice.ee või helistada numbril +372 644 6947

Vaata kutset siit

“Hea pikaajalise toimimise eeldusteks on selge rollide jaotus, võttes arvesse omandihuvisid, läbipaistev nõukogu liikmete ja audiitorkogu valik ning üleüldised teemad,” Marianna Nilsson, Swedbank Robur Fonder AB korporatiivse juhtimise ja jätkusuutlikkuse juhataja. 

Esinejad:

Christer Ridstöm tegutses oma karjääri esimese kümnendi informaatika valdkonnas. Seejärel alustas ta ettevõtlusega ja tal on tänaseks üle kahekümne aasta juhtimiskogemust. Christer on tegevdirektorina ja juhatuse esimehena kaasa löönud mitmete ettevõtete juures. 

Sven Papp on Eesti üks juhtivaid ning pikaajalisema kogemusega tehingutele ja ühinguõigusele spetsialiseerunud advokaate. Sven alustas oma karjääri vandeadvokaadina White & Case New Yorki kontoris (1989-1990) ja hiljem jätkas tööd sama ettevõtte Stockholmi kontoris (1991-1992). Sven on paljude tipptasemel ettevõtete juhatuse liige. 

Osalemistasu Kaubanduskoja ja Välisinvestorite Nõukogu Eesti liikmetele 990 eur + KM enne märtsi lõppu registreerides. Mitteliikmetele 1250 eur + KM registreerudes enne märtsi lõppu. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields