Avaleht

Ettevõtte arenguprogrammi lisati Tööandjate ettepanekul suurettevõtted

Loodava ettevõtte arenguprogrammi toetuse saajate hulka lisatakse Eesti Tööandjate Keskliidu ettepanekul ka suurettevõtted, algselt oli meede mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASi koostöös välja töötatav ettevõtte arenguprogramm aitab ettevõtetel teha julgemaid plaane ja neid edukalt ellu viia. Programmi jooksul hinnatakse ettevõtte olukorda ja ambitsiooni, töötatakse koostöös ettevõttega välja arenguplaan ning pakutakse selle elluviimiseks erinevaid, just selle ettevõtte vajadustest lähtuvaid toetusi ja teenuseid.

Programm on mõeldud enam kui kolm aastat tegutsenud ja vähemalt 8 töötajaga ettevõtetele, kellel on esmased kogemused eksportimisest ja kiire kasvu juhtimisest. Sihtrühmaks on nutika spetsialiseerumise valdkondades tegutsevad ettevõtted ja tööstusettevõtted, kellel onselge ambitsioon tuua turule uusi tooteid ja teenuseid ja kasvada.

Maksimaalne toetussumma ühe ettevõtte kohta hakkab olema 500 000 eurot, sh uue toote tootmiseks vajaminevate seadmete ostuks kuni 200 000 eurot. Väikeettevõtted saavad toetust 45% projekti maksumusest, keskmised 35% ja suurettevõtted 25%.

Programm avaneb jaanuaris 2016. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields