Avaleht

Ettevõtjad, pange õlg alla noorte kutsemeistrivõistlustele

Noorte kutsemeistrivõistlused ehk oskuste festival „Noor Meister“ on üritus, millega on võimalik tõsta noorte hulgas kutsehariduse populaarsust. Seepärast jagame teiega sihtasutuselt Innove tulnud üleskutset panna üritusele õlg alla. Kui teil on võimalik, siis toetage võistluste läbiviimist!

Kutsehariduse suursündmuse „Noor meister“ korraldus, koostöö ja toetamise võimalused 2019. aastal:

Oskuste festival „Noor meister 2019“

3.-4. mail 2019. aastal toimub Tallinnas oskuste festival „Noor meister 2019“. Kutsemeistrivõistlused toimuvad kuni 20 erialal, täpse nimekirja avaldame hiljemalt jaanuaris.

Telesari „Noor meister“

9 eriala võistlused toimuvad koostöös koolidega üle Eesti ning need filmitakse ja näidatakse telesarjana. Võistlused ja filmimine (ning telesaadete eetris näitamine) toimuvad perioodil märts-aprill 2019. Erialade valik:

  1. Ehitusviimistleja (Tallinna Ehituskool)
  2. Elektrik (Viljandi Kutseõppekeskus)
  3. Graafiline disainer (Tartu Kunstikool)
  4. Kokk (Tallinna Teeninduskool)
  5. Maastikuehitaja (Räpina Aianduskool)
  6. Mööblitisler (Võrumaa Kutsehariduskeskus)
  7. Mehhatroonik (Tallinna Tööstushariduskeskus)
  8. Sõiduautotehnik (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)
  9. Vastuvõtu administraator (Tallinna Teeninduskool / võistlus toimub tööandja juures)

Otsime koostööpartnereid, kes on valmis toetama konkreetsete erialade võistluste läbiviimist nii materjalide, oskusteabega (kohtunikutöö), auhindadega võitjatele, kui rahaliselt (sponsorlus). Olenevalt koostöö / sponsorluse mahust saab koostööpartner lisada oma logo võistluste / üritusega seotud materjalidesse, telesaate puhul saate lõputiitritesse jm (vastavalt ERRi reeglitele).

Jaanuari alguseks koostame sponsorpaketid konkreetse väärtuspakkumisega.

Koostööst huvitunutel palume võtta ühendust sihtasutusega Innove: Tanel Oppi,  tel 7350593, tanel.oppi@innove.e

BLRT Grupp AS-i vanem personalispetsialist Marina Mihejeva on kirjeldanud nende ettevõtte kogemusest lähtuvalt, et Eesti noorte kutsemeistrivõistlused on Euroopa tasemel ja neid tasub toetada. “Keevitajate kutsemeistrivõistluste toetamisega me püüame populariseerida mitte ainult keevitajate elukutset vaid ka kõiki metallivaldkonna ameteid. Ei saa ju kõik saada IT-spetsialistideks, juuksuriteks või pagariteks, mõnele selline amet lihtsalt ei sobi. Ja me soovime noortele näidata, et olemas on ka teised huvitavad erialad mis tagavad stabiilse töö, hea sissetuleku ning pakuvad erinevaid karjäärivõimalusi,” sõnas Mihejeva. 

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields