Avaleht

Estoian Cell ja Haapsalu Uksetehas on ettevõtluse auhinna nominendid

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmed AS Estonian Cell ja AS Haapsalu Uksetehas on EASi aasta ettevõtluse auhinna nominentide seas. Viie kategooria parimad ettevõtted kuulutatakse välja 13. oktoobril toimuval pidulikul auhinnagaalal.

Estonian Cell, kes alustas tänavu põhitööna puitmassi tootmise kõrvalt ka biogaasi tootmist, on üks kolmest Aasta Uuendaja tiitlile kandideerivast ettevõttest. Aasta uuendaja kategooria eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes on uuenduste väljatöötamise ja eelkõige nende tulemusliku rakendamise kaudu saavutanud majandusliku edu ja loonud kõrgema lisandväärtusega töökohti.

Haapsalu Uksetehas konkureerib Aasta Piirkonna Ettevõtte nimetusele. Kategooria eesmärgiks on tunnustada ettevõtteid, kes põhitegevuse kõrvalt panustavad ka kohaliku eluolu arengusse.  Haapsalu Uksetehas on praktikabaasiks kohalikule kutsehariduskeskusele, samuti käivad Haapsalu Majandusgümnaasiumi õpilased igal aastal tehases külas ja teevad selle põhjal kirjaliku töö. Kuna Haapsalus on palju invaliide, siis toetab ettevõte kohalikku invaühingut. Toetatakse ka spordi-ja kohalikke sündmusi ja läbi erinevate üleskutsete kohalikke abivajajaid. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields