Avaleht

Esita enda kanditatuur võimeka tööandja konkursile

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab sellel kevadel Võimeka Tööandja konkursi, selgitamaks välja ettevõtte, kes on välja töötanud ja edukalt rakendanud leidliku lahenduse vähenenud töövõimega töötajate toetamiseks. Tegemist võib olla nii füüsilise uuendusega, töökorraldusliku lahendusega, sisekommunikatsiooni korraldusega vms. Konkursi eesmärgiks on tunnustada ettevõtteid, kes on võtnud endale südameasjaks toetada vähenenud töövõimega töötajaid, kui väärtuslikku personali.

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsare sõnul tasub esile tõsta tööandjaid, kes on vähenenud töövõimega töötajaid toetanud, et ka teised ettevõtted saaksid inspiratsiooni. „Vähenenud töövõimega töötajate näol on tegemist enamasti kõrgelt motiveeritud inimestega, kes soovivad anda oma panuse meie kõigi edusse. Ettevõtted, kes suudavad neid edukalt kaasata, on kindlasti tugevama konkurentsivõimega ning nendelt tasub õppida,“ ütles Tamsar.

Konkursil osalemiseks palume täita antud ankeet hiljemalt 2. aprilliks ja saata see aadressile employers@employers.ee.
Konkursi statuudiga on võimalik tutvuda siin.

Võimeka Tööandja konkursi võitja kuulutatakse välja 13. aprillil Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE aastakonverentsil “Vaate nurk”.

Konkurssi korraldatakse koostöös Sotsiaalministeeriumi ja Personalijuhtimise ühingu PARE-ga. Konkurssi rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields