Avaleht

Esimene rahvusvaheline hotellidele suunatud konverents Baltikumis

Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu eestveadmisel toimus 4.-5. aprillil 2019 Tallinnas esimene Baltimaade külalislahkusmajandusele suunatud konverents, mille keskmes hotellid. Poolteist päeva kestev üritus New Baltic Hospitality Forum hõlmas endas juhtivate ekspertide esinemisi, samuti paneeldiskussioone ning aruteluvõimalusi. Üritus toimus Tallinnas, Rotermanni kvartalis, kus maailmatasemel esinejad jagasid oma kogemusi ning motiveerisid külalislahkuse sektoris töötavaid inimesi.

Foorumi eesmärk oli tuua kokku Balti riigid, Soome, Rootsi ning osa Venemaast, et jagada kogemusi ja leida ühine põhi külalislahkuse majandusharu edasiarendamiseks ning noorte talentide meelitamiseks tööstusharusse.  Foorumi asutajad Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, Haaga-Helia ja BHRS on sidunud ennast eesmärgiga muuta see iga-aastaseks ürituseks, mis toimub igal aastal piirkonna erinevates paikades. Esimese konverentsi teemad käsitlesid, kuidas saame seista külalislahkusmajanduse parema tuleviku eest, uurides lähemalt selle osiseid, jätkusuutlikkust, teenindust ja haridust. Selle aasta esinejad valiti välja kirglikkuse, innu ja võime järgi inspireerida regioonis sel alal töötavaid inimesi. Foorum kutsub oma visiooni ja kogemust tutvustama tipptegijad nagu:

New Yorgi Standard hotellide treeningu- ning arengudirector Marika Frumes; alles hiljuti Riias avatud Kempinski luksushotelli tegevjuht Leon Baum; Kai Schukowski – kõige noorem hotelli tegevjuht Kempinski kaubamärgi ajaloos; endine Bang & Olfuseni loovdirektor Johannes Torpe, kes nüüd disainib hotelle; peatselt Tallinnas uut hotelli avava Citybox keti juht Eivind Hjulstad; Soomest Capman Real Estate’i partner Pirjo Ojanperä ning sektori blokiahela ja tehnoloogia vallas tuntud süsteemide Winding Tree asutaja Pedro Anderson.

Järgmine foorum toimub aprillis 2020.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields