Avaleht

Eesti Tööandjate Keskliit otsib silmapaistvaid praktikante

Eesti Tööandjate Keskliit tunnustab tänavu teist aastat järjest säravaid praktikante. Tööandjad saavad konkursile Praktik Cum Laude kandidaate esitada 15. septembrini.

Konkursi eesmärk on tunnustada kutse- ja kõrgkooli õppuritest praktikante, kes jäävad tööandjale silma oma oskuste arendamise poolest ning kelles märgatakse suurt potentsiaali. 

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsare sõnul on praktikal suur osakaal õppimisprotessis. “Praktika kaudu omandab inimene neid oskusi, mida teoorias pole võimalik õppida,” ütleb Tamsar. “Ka ettevõtjad võidavad praktikast, sest noorte innukus ja mõttelend toovad tööandjale uusi lahendusi ning vaatenurki,” lisab ta.

Parimaid praktikante tunnustatakse kolmes kategoorias: parim praktikant kutsehariduses, parim praktikant õpipoisiõppes ja parim praktikant kõrghariduses. Konkursi võitjad selguvad internetihääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena

Konkursi täpsed tingimused ja vormi kandidaadi esitamiseks leiab Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehelt. Konkursile saab tänavu esitada kõikidel erialadel tegutsevaid praktikante. Praktikant peab olema käesoleval õppeaastal tööandja juures juba praktikal viibinud või teinud seda suvel. 

Võitjad kuulutatakse välja oktoobri lõpus.

Parimatele praktikantidele on auhinna välja pannud Estonian Business School, kes pakub karjäärinõustamist ning võimalust läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid.

Ankeet kandidaadi esitamiseks
Konkursi statuut
Kampaania Facebooki leht 

Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields