Avaleht

Eesti Tööandjate Keskliit otsib parimaid praktikante

Eesti Tööandjate Keskliit kuulutas välja konkursi „Praktik cum Laude“, mille raames otsitakse Eesti kõige säravamaid praktikante.

Kandidaate saavad konkursile esitada kõik tööandjad, kes soovivad oma silmapaistvaid praktikante esile tõsta. Žürii valib välja parimad kõrghariduse, kutsehariduse ja välistudengitest praktikandid, samuti pärjatakse parim töökohapõhise õppe vormis õppija.

„Konkursiga tunnustame ja tõstame esile praktikante, kes jäävad silma initsiatiivi ja oma oskuste arendamise poolest ning kelles märgatakse suurt potentsiaali,“ ütles Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson. „Julgustan kõiki organisatsioone oma praktikante märkama ja neid konkursile esitama. Ja loomulikult tunnustama neid ka praktika käigus.“

Entsoni sõnul on praktikandid tööandjale suurepärane võimalus leida tulevasi töötajaid. Noortele on see jälle võimalus omandatud teoreetilisi teadmisi praktikas proovida. „Edukas praktika on selline, kus tööandja juhendab ja aitab, ent ka praktikant ise mõtleb avatult kaasa ning on oma eriala fänn,“ lisas Entson. „Mitmed konkursi varasemate aastate võitjad töötavad täna samas organisatsioonis, juhendavad ise praktikane ja on väga väärtuslikud töötajad.“

Tööandjad on oodatud esitama konkursile praktikante, kes on nende juures praktika läbinud käesoleval õppeaastal (1. sept 2018 – 31. august 2019). Iga tööandja saab konkursile esitada kuni neli kandidaati: igas kategoorias ühe. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel asuv ankeet – eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis. Võitjad selguvad hindamiskomisjoni otsuse tulemusena, internetihääletusega valitakse ka publiku lemmik.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 30. september 2019, ankeet tuleb saata meiliaadressile employers@employers.ee

Võitjad kuulutatakse välja oktoobrikuus.

Tutvu lähemalt konkursi tingimustega: https://vana.employers.ee/praktik-cum-laude

Eesti Tööandjate Keskliit korraldab konkursi koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ja sihtasutusega Innove. Projekti rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields