Avaleht

Eesti Tööandjate Keskliiduga liitus Pfizer Luxemburg Sarl Eesti filiaal

Pfizer Luxemburg Sarl Eesti filiaali meeskond. Foto: Pfizer

Tööandjate keskliiduga liitus Pfizer Luxemburg Sarl Eesti filiaal. Pfizer, kui maailma üks juhtiv uuenduslik biofarmaatsiaettevõttete, on pühendunud teaduse ja oma ülemaailmsete ressursside kasutamisele, et parandada inimeste tervist ja heaolu kõigis eluetappides ning tagada juurdepääs ohututele, tõhusatele ja taskukohastele ravimitele ning nendega seotud tervishoiuteenustele.

Uue liikme lähemaks tundma õppimiseks esitasime kolm küsimust Pfizeri Poola ja Baltikumi tegevjuht Dorota Anna Hryniewiecka-Firlejle.

Miks otsustasite Tööandjate keskliiduga liituda, millised on teie ootused ja mida endaga liitu kaasa toote?

“Eelistan end ümbritsevat reaalsust aktiivselt kujundada, mitte lihtsalt passiivselt jälgida sündmusi, kui need arenevad. Ettevõtlusorganisatsioonid annavad meile võimaluse ühiselt tegeleda meie jaoks oluliste küsimustega ja midagi muuta. Loodan, et Eesti Tööandjate Keskliiduga liitudes suudab Pfizer innovatsiooni veelgi kiirendada, eriti tervisevaldkonnas ja kujundada süsteemseid lahendusi, et suurendada juurdepääsu uudsetele ravimeetoditele,” vastas Dorota Anna Hryniewiecka-Firlej.

Miks peaksid ettevõtted ettevõtlusorganisatsioonides panustama ja nende töös kaasa lööma?

“Seda tüüpi koostöö pakub palju eeliseid. See pakub võimalusi võrgustike loomiseks, koostööks ja tööstuse mõjutamiseks, edendades samal ajal teadmiste jagamist, propageerimist ja juurdepääsu väärtuslikele ressurssidele. Lisaks suurendab aktiivne kaasamine kaubamärgi usaldusväärsust ja võimaldab tugevamat kollektiivset häält tööstusharu standardite ja poliitika kujundamisel, millest on lõppkokkuvõttes kasu nii ettevõttele kui ka laiemale äriringkonnale,” selgitas Pfizeri Poola ja Baltikumi tegevjuht.

Kuidas näete tänast Eesti ettevõtluskeskkonda laiemalt – ajad on kahtlemata muutlikud ja keerulised, aga see loob ka võimalusi. Milleks ja kuidas teie oma ettevõttes valmistute?

“Viimased aastad on meie piirkonna ettevõtetele ja ühiskondadele vaieldamatult toonud vastutuult. Loodetavasti on praegusel raskel ajal ühiskonna teadlikkus tervise tähtsusest tõusnud. See hõlmab ettevõtteid, kes tunnevad üha enam vastutust oma töötajate heaolu eest, sealhulgas läbipõlemise, vaimse tervise koormuse ja kõigi ühiskondlike aspektide ennetamise eest. Minu jaoks isiklikult on huvitav jälgida, kuidas kõrgelt digitaliseeritud Eesti ühiskond kasutab tehnoloogiat tervishoius ja kuidas see püüab ületada digitaalsest tõrjutusest tulenevat ebavõrdsust tervises,” rääkis Hryniewiecka-Firlej.

Pfizer Luxemburg Sarl Eesti filiaal, tere tulemast Eesti Tööandjate Keskliitu!

Kui ka sulle läheb korda sinu ettevõtte, töötajate ja Eesti majanduse tulevik, siis ühine Eesti Tööandjate Keskliiduga

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields