Avaleht

Eesti Tööandjate Keskliiduga liitus AS Medita Baltics

Mais liitus Tööandjate keskliiduga AS Medita Baltics.
Medita kliinikud asuvad Tartus ja Tallinnas. Foto: erakogu

Tööandjate keskliiduga liitus AS Medita Baltics. Nende poolt hallatav Medita kliinik on tervishoiuasutus, mis pakub Tartus ja Tallinnas eriarstiabiteenuseid mitmetel erialadel. 

Tööandjate keskliiduga liitumisest oldi AS Medita Baltics meeskonnas mõeldud juba mõnda aega ja selles osas suheldud ka tegevjuht Arto Aasaga. “Mõned asjad ei toimu kiiresti, pigem tuleb oodata õiget aega. Liitumisavalduse esitamisel tundus, et paremat aega ei tule,” selgitas AS Medita Baltics juhatuse liige Kristo Ausmees. Küsimusele, mida ettevõte endaga liitu kaasa toob, tõi Ausmees välja oma pikaajalise kogemuse tervishoiusektoris. “Minu enda kompetents on tervishoiusektor, olen sektoris töötanud ligi 25 aastat, hooldajast ja abiõest kuni ettevõtja rollini, seega üldteadmised sektori toimimisest on pikaajalised ja vahetud,” vastab Ausmees.

Küsides, miks ettevõtted peaksid osalema ja panustama ettevõtlusorganisatsioonides, vastas Ausmees: “See on võimalus kaasa rääkida, saada osa teiste arvamusest ja laiendada vaadet hetkele ja tulevastele protsessidele.” Oluline on olla kursis ettevõtlusmaastiku arengutega ning suhelda teiste ettevõtjatega.

Eesti ettevõtluskeskkonda laiemalt vaadates on täna ajad muutlikud ja keerulised, aga see loob ka uusi võimalusi. Uurisime, milleks ja kuidas nad oma ettevõttes valmistuvad. “Kobarkriis jätab pikaajalise jälje igale poole ja ilmselt saavad kahju kõik sektorid, hetk ja ulatus on aga erinevad. Kartma ei pea ja liikuda tuleb mitte päeva, vaid etapi kaupa,” arutles Ausmees, “kes hoolib, saab ikka hakkama!”

AS Medita Baltics, tere tulemast Eesti Tööandjate Keskliitu!

Eesti Tööandjate Keskliit on oma 106-aastase ajalooga Eesti mõjukaim ettevõtjate esindusorganisatsioon. Oleme Eesti riigi ametlik partner ja tööandjate esindaja. Tööandjate Keskliitu kuuluvad kõik peamised majandusharuliidud ja paljud Eesti edukamad ettevõtted ning esindame kokku ligi 2000 ettevõtet, mis on tööandjaks enam kui 250 000 töötajale. Liitu Eesti Tööandjate Keskliiduga ja seisame koos parema ettevõtluskeskkonna eest!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields