Avaleht

Eesti Tööandjate Keskliidu tegemised teadus, arendus ja innovatsiooni valdkonnas

Eesti Tööandjate Keskliit tegeleb igapäevaselt teaduse-, arenduse ja innovatsiooni teemadega. Olles riigi sotsiaalpartner ning vanim ettevõtlusorganisatsioon, oleme enda südameasjaks võtnud innovatsioonile erasektoris uue hoo andmise.

Tahame spetsiaalselt tunnustada ja kaasata Eesti T&A kogemusega ettevõtteid ning populariseerida teadus- ja arendustegevust ettevõtjate hulgas läbi eeskujude, edulugude ja ideede. Selleks oleme ellu kutsunud 2% Klubi, kuhu on oodatud ettevõtjad, kes oma iga-aastasest käibest investeerivad vähemalt 2% või miljon eurot teadus- ja arendustegevusse. Läbi 2% klubi populariseerime teadus- ja arendustegevust ettevõtjate hulgas läbi eeskujude, edulugude ja ideede. 

Usun, et meie liikmetele on Tööandjate Keskliitu kuulumise suurimaks väärtuseks üleriigilise tähtsusega arendusteemadel kaasarääkimise võimalus, ajakohase info vahendamine ning teadmuse ja võrgustumise loomine. Püüame ettevõtjaid arendada läbi meie poolt algatatud seminaride ja koolituste uuendusvõimelisemateks, avatumateks ja paindlikemaks.

Regulaarselt kutsume kokku Innovatsiooni Käivituskoja liikmeid, et anda ülevaade uutest uudistest teadus-, arendus- ja innovatsiooni valdkonnas ning kus osalejad saavad ka ise päevakajalisi teemasid esitleda. 

Meie liikmete arvamus on esindatud nii teadus- ja arendusnõukojas (Ivo Suursoo) kui Innovatsioonipoliitika komisjonis (Mart Maasik).

Eesti Tööandjate Keskliidul on hea meel olla ühiskonda kõnetavate teemade infovahetuse- ja diskussiooniplatvorm, samuti uute ideede ja parimate praktikate esitlemise koht. Meile ja meie liikmetele läheb väga korda Eesti areng ja tegeleme igapäevaselt Eesti majanduse kasvu ja inimeste elatustaseme tõusule kaasaaitamisega läbi teaduse- arenduse ja innovatsiooni.

Autor: Kristel Oitmaa

Eesti Tööandjate Keskliidu arendusnõunik

Foto: Jarek Jõepera/Tööandjate Keskliidu erakogu

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields