Avaleht

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE alustab aastat uute juhtidega

5. detsembril 2018 alustas tööd Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE uus 8-liikmeline juhatus koosseisus Evely Gorobinski (SOL Baltics), Ilona Lott  (Human Element Solutions), Ly Malk (ABB), Kristel Maran (ERR), Moonika Meltsa (Valio Eesti), Kairi Nodapera (Baltika Grupp), Elina Orumaa (Rahvusooper Estonia)ja Veiko Valkiainen(Valkiainen Konsul-tatsioonid). Juhatuse volitused kehtivad kaks aastat kuni 2020. aastani.

Juhatuse esimees on Evely Gorobinski. Ta on aastaid vabatahtlikuna osalenud PARE töös, sealjuures viimased kaks aastat juhatuse liikmena, panustades seeläbi Eesti personalivaldkonna arengusse. „Ma olen veendunud, et inimeste juhtimise kvaliteet Eestis annab ettevõttele konkurentsieelise ning on üheks oluliseks võtmeteguriks edukaks toimetulekuks praeguses majandusfaasis.Eelseisva kahe tegutsemisaasta jooksul tahamegi seista inimeste hea juhtimise eest,“ sõnas Evely.

2. jaanuarist toob värsket energiat uus PARE tegevjuht Kärt Kinnas. Kärt on personalijuhtimise valdkonnas käinud pika tee Vabariigi Presidendi Kantseleist Rahvusooper Estoniani. Ta on alates 2017. aastast südamega panustanud PARE kommunikatsiooni töörühma tegevusse, koolitades kõneisikuid, uuendades kommunikatsioonikanaleid ja -keelt. PARE tegevjuhina on tema tööks Ühingu esindamine avalikes suhetes ja ühingu tegevuse korraldamine vastavalt põhikirjale.

KOOLITUS: Alusta 2019. aastat uute teadmistega!

31. jaanuaril alustab Personalitöö baaskoolitus, mis annab teoreetilised teadmised ja praktilised oskused alustavale või vähese kogemusega personalitööjale. Koolitajateks on praktikutest personalijuhid. Lisainfo ja registreerumineSIIN

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields