Avaleht

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liitu juhib uus juhatus

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juhatus valis liidu uue juhatuse. Juhatuse esimees on taas Meelis Einstein, ASi Kunda Nordic Tsement tegevjuht. Meelis Einstein on juhtinud ehitusmaterjalide tootjate liitu ka aastatel 2011-2019

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit pingutab koostöös ehitusala ja tööstusala haruliitudega selle nimel, et ehituse ja tööstuse konkurentsivõime ja ekspordisuutlikkus paraneks. Kodumaisel toormel põhinev ekspordivõimeline tööstus paneb aluse meie inimeste heaolule ning võimaldab riigile kogutavate maksude näol arendada ja toetada kogu ühiskonda.

„Meie eesmärk on jätkuvalt selgitada Riigikogu ja valitsuse liikmetele konkurentsivõimelise tööstuskeskkonna loomise ja arendamise vajadust,“ rõhutab ehitusmaterjalide tootjate liidu juhiks valitud Meelis Einstein. „Meie valdkonnas kehtib palju norme ja nõudeid – koostöös ehitusvaldkonna organisatsioonide ja riigi järelevalveasutustega toonitame vajadust järelevalve ning kõigi jaoks võrdsete konkurentsitingimuste järele.“

Tehnilise valdkonnana on ehitusmaterjalitööstuse jaoks tähtsad ühtsed ja selged toimimisreeglid – tehnilised normid, standardid ja juhendid. Kõigi nende koostamisel lööb meie liit kaasa, vt näiteks http://www.eetl.ee/et/avataited/juhendid.


Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit valis oma 9. mail toimunud korralisel aastakoosolekul uue üheteistkümneliikmelise juhatuse, kuhu kuuluvad:
Meelis Einstein (AS Kunda Nordic Tsement),
Martin Ojala (AS Malmerk Fassaadid, Avatäite tooterühma juht),
Rene Raamat (AS Rudus, Betooni tooterühma juht),
Mart Arro (AS Saint-Gobain Ehitustooted, Ehitustoote tooterühma juht),
Veljo Haube ( OÜ Väo Paas, Sideaine ja täitematerjali tooterühma juht),
Hanno Pangsepp (AS Ruukki Products, Terase tooterühma juht),

Kaimur Kivi (AS Jeld-Wen Eesti),

Rasmus Kurm (AS Framm),
Vallot Mangus (OÜ TMB Element),
Egon Mats (AS Lasita Aken),
Ivar Sikk (AS Bauroc).

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu uus revident on:
Margus Puusepp (AS Wienerberger).

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields