Avaleht

EBSi õppekava hinnati maailma 100 parima hulka

Estonian Business School’i (EBS) ingliskeelne rahvusvahelise ärijuhtimise bakalaureusetaseme õppekava pälvis esimesena Eestis ühe ärikoolide kõrgeima taseme tunnustuse ehk EPAS akrediteeringu.

EPAS akrediteeringu saavad vaid äri- ja juhtimise õppekavad, millel on suur rahvusvaheline perspektiiv ning kõrge õppetaseme kvaliteet. „EPAS akrediteering on EBSile väga suur tunnustus, mis näitab, et meie õppekvaliteet vastab maailma parimate ärikoolide standarditele. Akrediteeringu omistamine on hinnang meie senisele tegevusele õppekavade arendamisel ning õppetöö kvaliteedikindluse ja antava hariduse konkurentsivõime tagamisel. Samas tõstab akrediteering nii EBSi kui ka Eesti kõrghariduse mainet ja avardab uusi võimalusi meie üliõpilastele ja õppejõududele koostööks Euroopa tunnustatud ülikoolidega,“ kinnitab EBSi rektor Arno Almann.

Tunnustuse saamiseks läbis EBSi õppeprogramm põhjaliku hindamisprotsessi, mille käigus hinnati muuhulgas programmi positsiooni nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, õppekava sisu ja hindamiskriteeriume, tudengite õpitulemusi, lektorite sobivust ning õppekava vilistlaste käekäiku.

EPAS akrediteeringut annab välja rahvusvaheline äri- ja juhtimishariduse kvaliteedi arendamisele pühendunud mittetulundusorganisatsioon European Foundation for Management Development (EFMD), kuhu kuulub üle 800 liikmesorganisatsiooni 81 riigist nii akadeemilisest-, äri-, avaliku- kui ka konsultatsioonisektorist. EFMD on globaalselt tunnustatud kui üks peamisi juhtimishariduse kvaliteedi hindamisorganeid. EPAS akrediteering on omistatud ka järgmistele tippülikoolidele: L. Bocconi Ülikool Itaalias, Viini Majandus- ja Ärikool Wirtschaftsuniversität, Aalto Ülikool ja Vaasa Ülikool Soomes ja Riia Rahvusvaheline Majanduskool Lätis.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields